Soru;
Merhaba ben bu affiliate marketing işini yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum. Bu iş hakkında neredeyse yüzlerce yazı okudum ve bu işi yaparak internetten para kazananların sayısının gerçekten çok fazla olduğunu görüyorum. Size de inanıyorum kazandığınız parayı aldığınıza dair banka hesap özeti dahi koymuşsunuz.  (kazanç kanıtlarını buradan inceleyebilirsiniz)   15 günde 1500 TL gerçekten inanılmaz bir rakam. Ben bu kadar fazla kazanmak istemiyorum. Tek istediğim aylık 1000 TL çıvarında para kazanabilmek. Fakat ben kararsız kaldım. Sizden bana samimi bir şekilde cevap vermenizi rica ediyorum. Sizce hangi eğitim setini almalıyım? Lütfen samimi olarak hangisinin daha faydalı olacağını söyleyin. Ben 2 tanesi arasında karasızlık içindeyim. Siz bu işten para kazandığınıza göre bu yollardan geçmiş olmalısınız. Yanlış adım atmak istemiyorum. Kısacası harcadığım her kuruşun hesabını yapmak zorundayım. Gerçekten bütçem sınırlı ve boşa para harcayacak lüksüm yok. Para kazanayım derken elimdekinden olmak istemiyorum. Ben bilgisayar konusunda yeni sayılırım web site kurmaktan falan anlamıyorum. Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Cevap;
Merhaba Ertuğrul Bey affiliate marketing sisteminin gerçekliği tartışılmaz.  Biraz emek veren herkes bu sistem sayesinde internetten para kazanabiliyor. Aslında bu işin püf noktası işi doğru kişiden öğrenmektir. Türkiye’de sistem henüz yaygınlaşma aşamasında olmasına rağmen benim gibi binlerce kişi aylık 3 bin liradan fazla para kazanıyor. Bir de ingilizce forumları ziyaret ederseniz bu işten aylık 100 bin dolardan fazla kazanan binlerce kişi bulabilirsiniz.
Ben de bu işe geçen sene başladığımda ayda 1000 TL bana yeter de artar, keşke bu kadar kazanabilsem diyordum. Ama bu işe başladıktan sonra sonu olmadığını gördüm. İnsanlar gözünüzün önünde binlerce dolar kazanırken boş durmak insana huzursuzluk veriyor. Ayrıca emin olun bunu yapanların sizden bir farkları yok. Pek çok kişi web sitesi kullanmadan bu iş sayesinde binlerce dolar kazanıyor. Kısaca internet konusunda tecrübeli olmanıza gerek yok. Sistemin mantığı çok basittir. Yapmanız gereken şey Kazanç sistemi eğitim setinde anlatılanları aynen uygulamak. Sizin başarılı olmak için işin içine mucizeler katmanız gerekmiyor. Zaten alacağınız eğitim seti ile size gereken bilgiyi satın almış oluyorsunuz.
Gelelim asıl sorunuza, bu işin püf noktasının işi doğru kişiden öğrenmek olduğunu yukarıda söylemiştim. Eğer sistemi size yanlış öğreten veya asıl bilmeniz gereken kilit noktaları eksik ya da yanlış veren bir kaynak (e-kitap, eğitim seti v.b) seçerseniz başarılı olma şansınız tamamen sizin yeteneğinize kalır.  Ancak bu işi size tam anlamıyla öğretecek bir kaynak seçerseniz, yapmanız gereken tek şey adımları takip etmek ve aynen uygulamaktır. Kısacası bu işi bilen tecrübeli birinin hazırladığı kaynak sizi kolayca başarıya getirebilir. Yanlış kaynak seçimi ise hayal kırıklığına uğratır. Ben bu işi satın aldığım 2. Eğitim seti sayesinde öğrendim. Çünkü ilk satın aldığım e-kitap tam bir fiyaskoydu.  İşin sadece ana temasını anlatıyor ama bilmem gereken kilit noktalardan hiç bahsetmiyordu. Bu yüzden kaynak seçimi gerçekten çok önemlidir.
Ben %100 Goomass eğitim setini eğitim setini öneriyorum.
Peki, neden Goomass eğitim seti; aslında bu sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz. Para kazanayım derken elimdekinden olmak istemiyorum demişsiniz. Goomass eğitim setini %100 para iade garantisi veren bir eğitim setidir. Eğer Goomass eğitim setini alıp para kazanamazsınız 15 gün içinde ürünü iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Yalan, vermezler diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü ürünü Türkiye’nin en güvenilir aracı firmalarından biri üzerinden alıyorsunuz.
Goomass eğitim setini tavsiye etmemin diğer bir sebepleri ise Goomass eğitim kiti'nin yazarları Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç kardeşlerin  tecrübeleri ve Goomass eğitim kiti'nin bir ekip çalışması olmasıdır. Goomass eğitim seti gerek destek gerek güncelleme açısından inanılmaz hızlıdır ve tek kişi tarafından değil bir ekip tarafından yönetiliyor. Ayrıca Goomass eğitim kitini satın alan herkes Goomass eğitim kiti'nin gold forum üyeliğini kazanıyor. Bu ne işe yarayacak diyecek olursanız; dayanışma her zaman iyidir. Bir düşünün, yüzlerce kişi ile fikir alışverişi yapabilir, takıldığınız noktaları birlikte tartışarak çözebilir ve sizden daha tecrübeli olan arkadaşların fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Goomass eğitim kiti'nin gold forum üyeleri takıldıkları konularda forum yöneticilerinden de yardım alabiliyorlar. Forum yöneticileri aynı zamanda Goomass destek ekibidir. Kısacası, kazanç sistemi ekibi atıp tutmak yerine kazandırma yolunda tam destek sağlıyor.
Goomass eğitim kiti'ni satın aldıktan sonra en az 2 kez baştan sona okumanızı tavsiye ederim. Önce işin mantığını anlamaya çalışın sonra uygulamaya geçin. Bir anda her ürünü pazarlamaya çalışarak pek çok kişinin düştüğü hataya düşmeyin. Önce 1 üründen para kazanmaya başlayın ve onu otomatikleştirin, sonra başka ürünleri pazarlamaya başlayın. Zaten Goomass eğitim setini 1-2 kez okursanız verilen püf noktaları da kolayca kavramış olursunuz. Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç kardeşlerin goomass eğitim kiti'inde, her şeyi örneklerle çok güzel bir şekilde açıklamış ve sizler için her ayrıntıyı düşünmüş. Fakat yinede insanlar sabırsız davranıyor ve bir anda bütün ürünleri pazarlamaya çalışıyorlar. Daha birini yoluna koymadan başka ürünlere saldırıyorlar. Zaten kazançlı bir ürün bulduğunuzda o ürün size aylık 3000 dolar bile kazandırabilir. Önemli olan sabırlı olmak ve her şeyi goomass eğitim setinde anlatıldığı gibi aynen uygulamaktır. Eğer her şeyi anlatıldığı gibi kuralına göre uygularsanız; ki bu gerçekten zor değildir, para kazanmanız kaçınılmazdır. Goomass kiti destek ekibi ve gold forum size fazlasıyla yeter ama eğer takıldığınız noktalar olursa bende yardım etmeye çalışırım. İletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz. Goomass eğitim kiti  hakkında yorumlara buradan ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar...