5 Oca 2012

HAKKIMIZDA

Merhaba, Ben Ayşe Ardağan.

İnternette Uzun zamadır affiliate marketing ( Satış ortaklığı ) yaparak para kazanıyorum. 

> Profesyonel bilgisayar kullanıcısı değilim. ( Facebook açmayı biliyorum tabi )
> Bir bilgisayar sahibiyim.
> Birde internet bağlantım.

Bende sizler gibi sıradan bir bilgisayar ve internet kullanıcısıyım. Şimdi ben bu işe nasıl başladım. Ve internetten Para Kazanma aşamasına nasıl geldim sizlerle anlatmak istiyorum. Çünkü sizler bu sayfayı okuyorsanız internetten para kazanmak istiyorsunuz.

Size anlatacağım Şeyler aslında sıradan basit ve hepimizin karşısına çıkan ve umursamadan hayatımızı devam ettiğimiz ayrıntılardır. ( Herşey ayrıntılarada saklıdır.) Devam edelim.. Satış ortaklığına gecenin bir yarısı öle boş zaman öldürürken bir reklam aracılığıyla tanıştım. Reklama tıklamadan önce dur bakalım gene ne dolandırıcı olaylar dönüyor ortada diyerek inançsız şekilde girdim sayfaya. Biz türkler bilirsiniz olduk olası sevmeyiz reklamları zaten. Neyse karşıma çıkan sayfada günlük bir kaç saat çalışarak evden para kazanabileceğim yazıyordu. Vay dolandırıcılara bak gene milleti kazıklayacak başka bir şey bulamamışlar. Madem kazanıyorlar niye açıklıyorlar ki? İşin içinde para varsa hele bu internet üzerindeyse paylaşılması imkansız! Madem para kazanılıyor bu işten insanlar 12 saat asgari ücretle neden çalışıyorlar? Neden kredi kartı ile boğuşuyorlar? Dedim kendime bundan 1 yıl önce.

Bir kaç gün aklım hep o reklama da düşünceler düşünceleri kovalıyor internetten para kazansam gerçekten ne güzel olurdu bu sıkışık durumumda deyip Kredi kartları.. Ev kirası.. Elektirik.. Su.. Derken boğulup kalıyordum. Ve içinden çıkılmaz bir hal alıyordu artık bu durum. Hayatın acımasız yüzü beni köşe sıkıştırmış dayanılmaz halde yüklendikçe yükleniyordu. 1 Hafta sonra işten dönerken o reklam gene düştü aklıma. Gir ayşe internette bak şu işe neymiş ne değilmiş araştır dedim kendi kendime. Başka türlü işin içinden çıkamayacaktım farkındaydım bunun. 

Tam bir hafta işten geldikten sonra 4-5 saat araştırdım satış ortaklığı nedir. Nasıl yapılır. Kazananlar, Kaybedenler derken İnternet üzerinden bir blog editörü ile tanıştım. Bu blog editörü sonradan öğrendiğime göre Goomass kiti yazarından Cüneyt seçkin aykaç imiş. Bunun Ne kadar Büyük bir avantaj olduğunu sonradan anladım. Çünkü bu kişi bu işi 10 yıldan beri gerçekleştiren profesyonel bir internet girişimcisi ve ingilizce öğretmeniymiş. Aklıma gelen bütün soruları soruyordum. 

> Nasıl başladınız bu işe ?
> Gerçekten internet üzerinden para kazanabiliyor musunuz ?
> Gerçek Mesleğiniz nedir ?
> Para kazandığınıza dahil kanıtlarınız varmı ?

Diye ardarda sıralamıştım sorularımı ve sıkılamadan aksatmadan sorularımı cevaplamıştı. Aldığım cevaplar yeterince tatmin edici neden olmasın? Benim ne eksiğim var diyerek sorgulamaya başladım Kendimi. Ve o hafta kendime bir blog açtım. Açtığım blog ücretsizdi Ve biraz para kazanana kadarda para harcamayacaktım. Kazandığım parayı elime alana kadarda satış ortaklığına inanmayarak bakacağımı biliyordum. Ve kendimi açtığım bloğa verdim. Günlük bir saat belki 2 saat zaman ayırıyordum. Derken üstünden tam iki ay geçti. Ve bir gün akşamı blogumu açtığımda o günü hiç unutmuyorum. 70 liralık bir alış veriş olmuş ve internetteki hesabıma geçmiş. Nasıl mutluluk.. Nasıl bir sevinç.. 

Gerçekten satış ortaklığı kazandırıyormuş vay be ben şimdi internetten para mı kazandım ? Diye bir şaşkınlık düştü üzerime. Ama parayı bankadan alana kadarda içimde hala bir şüphe vardı. Hesabıma baktım ve bankaya paranın Ayın 22 sinde yatacağını öğrendim. Paranı yatmasına tam 10 gün vardı. Nasıl geçecekti o 10 gün ? Günlük hayata kaptırıp işe gidip geldikçe aklım oradaydı ve ayın 22 sinin gelmesini iple çekiyordum. Ve O beklenen gün geldi sonunda iş bankası bankamatiğine gittim iş çıkışı bankamatikte heyacandan titrediğimi farkettim. Çünkü bu durum hayatıma yeni bir yön verecekti bunun farkındaydım. Hesabımda yatan 70 tl yi gördüm ve çekip elime alınca parayı içimden bir çığlık patlattığımı hatırlıyorum. O gün benim için hiç unutulmayacaktı. Artık ve hayata bakış açım değişti bir anda.. 

Artık kendime bakabileceğim kadar kazanmaya başladığımda çalıştığım işten ayrılma kararı aldım. Ve satış ortaklığını profesyonel olarak yapıyorum. Sitemin adını Neden GooMass Eğitim Kiti Zenginleri Koyduğumu Şimdi daha iyi anlayabilirsiniz. 

Bu Yazıda sizin hayatınızın dönüm noktası olması dileğiyle sağlıklı günler dilerim.

ayseardahan59@hotmail.com
Dilerseniz bloğumuzun iletişim adresinden de bana ulaşabilirsiniz. 

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak