25 Oca 2012

Bu Satış Ortaklığı Ayda 600$ Kazandırır!

Bu Satış Ortaklığı Ayda 600$ Kazandırır! 

Bu makalede sizlere satış ortaklığı sisteminden parak para kazanabileceğiniz bir yöntemi anlatacağım. Bu yöntemle ayda 600$ kazanabileceğinizi söylüyorum fakat eminim bu yöntemi kullanarak ayda 3000-4000$ kadar kazanç sağlayanlarda olacaktır.
Sizlere dünyada oldukça popüler ve başarılı olan fakat Türkiye’de yeni kullanılmaya başlanan bir satış ortaklığı sisteminden bahsedeceğim. Bu platforma üye olarak ayda en az 150 – 250$ kazanabilirsiniz. Buraya ayda 4 üye yönlendirdiğinizi  tahmin edersek 600$ kazanabilirsiniz. Tabi ki daha fazlasını da kazanmak gibi bir imkan sizin elinizde.
Bu yazıda şunları bulacaksınız ;
*** Satış ortaklığı için nasıl başvuru yapabileceğinizi ,
*** Satış ortaklığı linkini nasıl alabileceğinizi ,
*** Bu linki nasıl tanıtabileceğinizi ve kazanabileceğinizi bu yazı içerisinde bulacaksınız

Satış Ortaklığı için ÜCRETSİZ Başvuru

Satış ortaklığı kayıt paneline ücretsiz olarak üye olmak için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan formu aşağıdaki resimlerde gösterdiğim şekilde doldurunuz. ‘’Web Url ‘’ kısmına girmeniz gereken bir blogunuz yoksa facebook profil linkinizi yazınız . Eğer facebook profil linkinizide yazamadıysanız bizim sitenin adresini yazınız.

Satış Ortaklığı Linkimi Nasıl Alacağım?

Satış ortaklığınız onaylandığı zaman e-mail adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz gelecektir bu şekilde panelinize girerek size ait tüm bilgileri takip edebilirsiniz. Aşağıdaki resimlerde nasıl satış ortaklığı alabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Eğer bir web siteniz ya da blogunuz varsa panelinizi nasıl kullanabileceğinizi bilirsiniz. Fakat  web siteniz yoksa affiliate linkinizi kullanabilirsiniz.

Bu Satış Ortaklığı Linki ile Nasıl Para Kazanacaksınız?

GooMass üyesi iseniz bu işin yöntemlerini ve bu yöntemleri kullanarak bu iş üzerinden her gün yüzlerce dolar kazanabileceğinizi bilirsiniz.
Satış ortaklığı bilgisine sahip değilseniz sizler için en basit birkaç yöntemi anlatmak istiyorum …

*** Toplu bir e-mail hazırlayarak insanları bu platforma yönlendirmenizi sağlayacak toplu e-mail gönderme işlemi yapabilirsiniz.

*** Hedefiniz olan kitleye yönelik amacıyla bir facebook çalışması yapabilirsiniz.

*** Hedef kitlenizin sıkça ziyaret ettiği forumlarda pazarlama yapabilirsiniz.

*** Video siteleri aracılığıyla satış yapabilirsiniz
Günde en az 30 – 40 kişi linkinizi tıklayacak ve mutlaka birisi hesap açacak ve siz böylece 150$ kazanacaksınız.  Başlangıçta haftada sadece 1 üye kazandığınızı düşünürsek buda ayda 600$ edecek ve gerçekten güzel bir kazanç . Tabi ki linkinizi ne kadar çok doğru kişi tıklarsa o kadar çok kazanç sağlayabilirsiniz.
DİKKAT : Burada dikkat etmeniz gereken nokta doğru kişidir. Çoluk çocuğun size getireceği bir kazanç olamaz , bu nedenle size kazanç sağlayacak kitleye hitap etmelisiniz. Bunu yapabilmek için de iyi bir analiz yapmanız gerekmektedir.
TAVSİYE : Satış ortaklığı ile yakından ilgilenirseniz gerçekten ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Eğer satış ortaklığını bir olarak düşünürseniz sizlere tek tavsiyem Goomass olacaktır.


Tepkiler:

1 yorum:

Sende Bir Yorum Bırak