31 Oca 2012

''Goomass'' Eğitim Seti Gerçekten Kazandırıyor mu?

''Goomass'' eğitim setinde anlatılan yöntemlerle internetten para kazanmak mümkün mü?

Goomass, internetten çok kısa sürede kazanç sağlayabileceğiniz uygulaması basit olan Affiliate marketing (online satış ortaklığı) sistemini anlatıyor.
Bu sistem, internetten para kazanmak için kullanılan en
güvenilir yöntemdir.Online satış ortaklığı özellikle Google’dan para kazanmak için kullanılıyor. Ayrıca Facebook, Youtube, Twitter gibi daha pek çok alandan bu sistem sayesinde para kazanabilirsiniz. Para harcamadan sadece tanıtım yazıları yazarak bile çok iyi kazanç sağlayabilirsiniz.
Affiliate marketing sistemini doğru uyguladığınız taktirde kesinlikle siz de internetten para kazanabilirsiniz.Bu işe haftada 4-5 saat ayırabilen ve biraz emek harcayan herkes yukarıdaki kazançları elde edebilir. Kesinlikle karmaşık bir iş değil. Sadece sistemi doğru uygulamanız ve bazı kilit noktaları iyi bilmeniz gerekiyor.
Goomass Eğitim Setine buradan ulaşabilir ya da yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Yazıyı sonuna kadar okumanızı ve goomass eğitim seti hakkında yapılan yorumlara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.Affiliate marketing, uzun süredir tüm dünyada uygulanan bir online kazanç sistemi olmasına rağmen ülkemizde yeni yaygınlaşmaya başlamıştır.
Sistemi çok kısa bir cümle ile özetleyecek olursak; başkalarının ürünlerini internet üzerinden satarak para kazanmaktır. Lütfen bu işi kapı kapı dolaşarak ürün pazarlamak olarak algılamayın. Bu sistemde Google arama motorunu kullanıyoruz ve kimseyle muhatap olmadan dilediğimiz ürünü dakikalar içerisinde milyonlarca potansiyel müşteri ile buluşturabiliyoruz. Tüm bunları yapmak için ihtiyacımız olan iki şey var; bir bilgisayar ve internet bağlantısı.
Bu eğitim seti İnternetten para kazanmak konusunda hiçbir fikri olmayan, sıradan bir internet kullanıcısına dahi para kazandırabilecek kalitededir. Eğitim setinde anlatılanları aynen uygulamanız yeterlidir.Goomass eğitim kiti'nin temel amacı, teknik bilgi gerektiren işlere kafa yormadan, çok kısa bir zamanda Google’dan para kazanmanızı sağlamaktır. Sistem tamamen Google aramalarından ve Facebook gibi sosyal alanlardan kazanç sağlamak üzerine kurulmuştur. Eğitimler, kursiyerlere hiç vakit kaybettirmeden, en kısa sürede para kazanma odaklı olarak hazırlanmıştır.
Bu eğitim setinin en sevdiğim özelliği ise, kursiyerlere uygulamalı örnekler ile sistemin nasıl işlediğini anlatmasıdır. Bu örneklerde, sıfırdan bir proje oluşturuluyor ve uygulamalı olarak görsel ve video destekli olarak anlatılıyor. Bu sayede eğitimi alanlar çok kolay bir şekilde sistemi anlayabiliyor.
Günlük hayatımızda her birimiz Google üzerinden defalarca arama yapıyoruz. Bir de söyle düşünün, Dünya genelinde milyonlarca internet kullanıcısı da sizin yaptığınızın aynısını yapıyor. Yani Google üzerinden her gün milyonlarca arama yapılıyor. Google bütün dünya üzerinde hizmet veren dev bir teknoloji lideridir. Google üzerinden her gün yüzbinlerce ürün milyonlarca tüketiciye ulaşıyor. Bunun ne kadar büyük bir Pazar olduğunun farkında mısınız?
İşte size anlatmaya çalıştığım kazanç yönteminin mantığı burada ortaya çıkıyor. Google arama motorunu kullanarak ürünleri tüketici ile buluşturuyor ve gerçekleşen her satış başına %75’lere varan komisyon alıyoruz. Sallama böyle komisyon mu olur, ürün sahibi bu kadar yüksek komisyon öderse batar diyeceksiniz. Bir şey olmaz arkadaşlar, kesinlikle batmaz. Çünkü ürünler dil kursları, e-kitaplar, bilgisayar programları, oyunlar ve çeşitli yazılımlar gibi kargo ve stok derdi olmayan, maliyeti düşük dijital ürünlerdir.
Aslında bu işi internet üzerinden yapılan komisyonculuk olarak düşünebilirsiniz. Yani burada bizin işimiz aracılık yapmak, ama biz de aracı olarak Google arama motorunu kullanıyoruz. İşte goomass eğitim seti, basit ve anlaşılır bir dille sizlere bu işi öğretiyor.
Sizin ürün sahibi ya da müşteri ile muhatap olmanız veya onları tanımanız gerekmiyor. Çünkü siz bir şey satmıyorsunuz. Açıkçası kimseyle muhatap olmak zorunda değilsiniz. Siz sadece aracısınız. Goomass eğitim seti size aracılık yapacağınız ürünlerin kaynağını, hangi ürünlerin daha çok kazandırdığını, bu ürünlere nasıl satış ortağı olacağınızı ve Google, Facebook gibi alanları kullanarak bunları nasıl tüketici ile buluşturacağınızı 5 basit adımda anlatıyor.erdir?
1- Eğer bu eğitim setinde anlatılanları uygulayarak para Kazanamazsınız 15 Günlük ürün iade garantisi var. Bu özellik bu kaynağın kalitesini ortaya koyan en büyük faktördür. Sağlamış olduğu müşteri memnuniyetine güvendiği için bu garantiyi veriyor.
2- Sürekli güncellenerek kursiyerleri yeni gelişmeler ve fırsatlar hakkında bilgilendiren bir kaynaktır. Şu ana kadar yaklaşık 40 güncelleme yapıldığını biliyorum.
3- Bu tür kaynaklarda destek ve danışmanlık çok önemlidir. Mutlaka takıldığınız yerler olacaktır. Eğitim setinin sahibi takıldığınız noktalarda size gereken desteği sağlamalıdır. Bu eğitim setinin bir destek ekibi var. Takıldığınız her konuda msn, e-mail ve telefonla destek alabilirsiniz.
4- Goomass eğitim seti, affiliate marketing sistemi ile sadece Google’dan para kazanmayı değil, Facebook, Twitter, forum siteleri, bloglar, ilan siteleri gibi daha pek çok alandan para kazanmanın yollarını anlatıyor.
5- Anlatılan sistemi uygulayabilmek için bir web siteniz olmasına gerek yok.
6- Goomass eğitim seti son derece anlaşılır bir dille, görsel ve video destekli anlatımlarla, kafanızı karıştıracak terimler kullanmadan herkesin anlayabileceği bir anlatıma sahiptir.
Eğitimlerde anlatılan adımları aynen uygulayarak çok kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya geçmeden önce eğitim setini bir kaç kez okumanızı tavsiye ediyorum.
Eğer internetten para kazanmayı ciddi anlamda düşünüyorsanız, İade garantisi olan bu eğitim setini mutlaka almanızı öneriyorum. Çünkü verdiğiniz paranın gerçekten kat kat fazlasını kazanmanızı sağlayacak çok değerli bilgiler içeriyor.

Goomass eğitim setinin resmi sitesine buradan ulaşabilir ve kursiyerlerin binlerce dolar kazandığı kanıt videolarını izleyebilirsiniz.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak