25 Oca 2012

GooMass Kiti Nedir ? GooMass Kiti Hakkında

GooMass Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazanma

GooMass internetten para kazanma kiti, Türkiye’de çok önemli, bir ihtiyaca cevap olarak online kazanç konusunda eşsiz bir kaynak olmuştur.

“İnternet Üzerinden Satış Ortaklığı Sistemi ile Başkalarının Ürünlerini Satarak Para Kazanın”

''Hiç bir şekilde ürün sahibi olmasanızda, internetten başkalarının ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz! İnternet üzerinden bir şeyler satmak için mutlaka ürününüz olması gerekmiyor. Bunu yapmak için elbette dünyanın en büyük arama motoru Google’ı kullanacaksınız.''

GooMass Eğitim Kiti ile Google’ı Kullanarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır ?

Profesyonel anlamda online ek gelir elde etmek istiyorsanız sizde bu işten geçimini sağlayan kişilerinkazanç yöntemini öğrenin. Bu makalede, yıllardır işleyen fakat Türkiye’de yeni olan bir online para kazanma sisteminden bahsedeceğiz.
Sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısıyla satış ortaklığı sistemini kullanarak  5 ayda 37.000 TLkazanç elde eden Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç, satış ortaklığı sistemini tüm inceliklerini GooMass Eğitim kitinde açıklıyorlar ve ücretsiz kurs veriyorlar.  Önce videoyu izleyin daha sonra biraz bu konudan konuşalım.

Neden Google ?

Google internet dünyasındaki en etkili ve başarılı reklam platformudur. Google üzerinden hergün 200 milyon arama yapılmaktadır. Bu potansiyelin ne demek olduğunu hiç düşündünüz mü ? Google sayesinde her gün yüz binlerce ürün alıcılarıyla buluşuyor. Bu büyük para kaynağının farkında mısınız?
Size, sizin gibi internetten para kazanmayı gerçekten isteyen insanları bir araya getirerek yüksek başarıya sahip, konularında bilgili ve internetten iyi bir kazanç sağlayan gruplar ve/veya başarılı satış ortakları oluşturuyoruz deseydik katılmak ister miydiniz?
İşte GooMass’ın hedeflediği de budur;
GooMass başarısını üyelerinin başarısıyla ölçmeyi hedefleyen bir ilkenin üzerine kurulmuştur. Başka bir deyişle siz başarılı olduğunuz zaman, biz de başarılı olduğumuzu hissedeceğiz.

 www.GooMass.com

Bu işe başlamadan önce ilk etapta ön yargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Önce kesinlikle internetten para kazanmanın mümkün olduğunun bilincine varmış olmalısınız. Aksi taktirde burada yazdıklarımız pek ilginizi çekmeyecektir.

> İnternet dünyasının kurallarının gerçek hayattakinden farklı olmadığını fark edemediğiniz,
> Girişimci olmak yerine başarılı olamayacağınızı düşünerek vazgeçmeyi tercih ettiğiniz,
>  Hemen ve kolay para kazanma vaatleriyle umut tacirliğinin kurbanı olmaktan kurtulamadığınız,
> Başarısızlığın faturasını seçilen yanlış sistemlere ve stratejilere değil de kendinize kestiğiniz,
> Harekete geçmek yerine şüphe ile yaklaştığınız,
>  Sadece duymak istediklerinizi söyleyenlerin, bilmenizi istemedikleri gerçekleri fark edemediğiniz,
>  Çıraklık dönemini yaşamadan usta olmayı beklediğiniz,
>  Hesabınıza yatırılan o ilk 100$’ı görmediğiniz sürece internetten para kazanamazsınız.                                                                            

                                                www.GooMass.com

Yukarıdaki maddelerin herhangi birisi size uyuyorsa henüz işe yarayan bir yöntem ile tanışmadınız demektir. Ancak siz şanslı olanlardansınız. Bir şekilde bu sayfaya ulaştınız. Bu makaleyi okuduktan sonra tüm önyargılarınızdan kurtulacak ve olumsuz deneyimlerinizin profesyonelce üstesinden gelerek evden para kazanma yolları içersinde en etkili, dünyada en popüler, en çok kazandıran sistemleri ve stratejileri görsel anlatımlar ve uygulamalarla kolayca öğreneceksiniz.
Haklısınız, bu işe başlamadan önce herkes internetten para kazanmanın çok zor olduğunu düşünür. Kendi gözlerinizle görene kadar belki inanmayabilirsiniz. Fakat ilk kazançlaınız hesabınıza yattığında ve o ilk 100$’ı avuçlarınızın içersinde hissettiğinizde inanılmaz bir motivasyon oluşacak.
Bu Satış ortaklığı sistemi webden para kazanma yolları içersinde dünyada büyük bir sektör oluşturdu. Satış ortaklığı sisteminini üstün bir başarı ile uygulayan ve aynı zamanda Goomass internetten para kazanma kiti ile profesyonel danışmanlık yapan Cüneyt Seçkin Aykaç yakın zamanda bu işin ne kadar gerçek olduğunu çektiği videolar ile pek çok kez kanıtladı.
İnternetten para kazanma yolları başlığı ile araştırma yaptığınızda karşınıza çok fazla içerikçe zayıf ve çöp diyebileceğimiz bilgi çıkar.  Bu önerilen sistemler genelde “Network Marketing” üzerine kuruludur. Yani şu bildiğimiz klasik saadet zinciri üye olma sistemleri. Bunların kimseye bir şey kazandırmadığı, kazandırsa bile çok küçük rakamlar
olduğunu artık herkes biliyor.  Ayrıca “tıkla kazan” ,”reklam oku kazan” vs. bunların hepsi internetten para kazanma yolları içersinde çok zayıf sistemlerdir.


Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazanma

Tüm dünyada son yılların en popüler yazarak para kazanma yolu olan online satış ortaklığı sistemi ile herhangi bir para kazanma limitiniz yoktur. Ne kadar para kazanacağınız tamamen sizin ne kadar çok çalıştığınıza bağlıdır.


Size şöyle basit bir örnek vereyim;
Çok işlek bir caddede mağazanız olduğunu düşünün ve bu mağazanın önünden günde 1 milyon insan geçiyor. Ve bunun %50’si sizin mağazanıza girip vitrine bir göz atıyor. Bu %50’nin, % 10’na satış yapmanız muhtemeldir. Bu da 100.000 satış demektir. Evet internet böyle birşeydir. Düşündüğünüzden çok daha büyük bir kitle…
Google da hergün yüz binlerce insan bir şeyler arıyor.
Peki ya siz ?
Arayan mı olmak istiyorsunuz ?  Yoksa aranan mı ?
Bu potansiyelin farkında mısınız ? Değilseniz mutlaka bir düşünün. Cüneyt bey’inde söylediği gibi Türkiye’nin ücra bir kasabasından bir adet laptop ve internet bağlantısıyla sadece internetten İspanya’daki bir hemoroid hastasına hemoroid kremi satarak internetten para kazanmak mümkündür. Hem de hiç bir şekilde İngilizce, ya da İspanyolca bilmeden… Hiç bir şekilde ürün sahibi olmadan başkasının ürünlerini satıp komisyon alarak…  Bu sistemin adı Affiliate Marketing’dir. (Satış ortaklığı)
Bu sistem Türkiye’de son zamanlarda yaygınlaşmaya başladı. Satış ortaklığı sisteminin Türkiye’de yaygınlaşmasına büyük katkısı olan GooMass eğitim kitinde satış ortaklığını profesyonelce yapmanız için pek çok araç ve kaynak sunuluyor.
GooMass Eğitim Kiti’nin çok önemli bir bölümünü oluşturan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) rehberinin yazarı olan Orçun Oruç Aykaç, Google forumlarında 8. Seviye SEO danışmanıdır. Satış ortaklığı ile internetten para kazanmak için SEO çok önemli bir faktördür. Hem Cüneyt bey’in, hem de Orçun bey’in bilgilerini birleştirmesiyle oluşturdukları GooMass eğitim kiti, Türkiye’de çok önemli, bir ihtiyaca cevap olarak internetten para kazanma konusunda eşsiz bir kaynak olmuştur.  Tüm gerekli kaynakların ve bilgilerin düzenli bir şekilde, hem de görsel videolarla bir arada sunulması gerçekten bu eğitim kitini öne çıkarıyor.
Bu işlerle oldukça ilgili biri olarak daha önce Türkçe böyle bir kaynak çıkmadığını belirtmek isterim.  Amerika’da ve pek çok Avrupa ülkesinde son derece popüler olan bu  internetten para kazanma sistemini  siz de öğrenmek istiyorsanız GooMass’ın ücretsiz mini eğitim kursuna katılabilirsiniz.
GooMass kiti şu anda hemen satın almak ve başlamak zorunda değilsiniz, fakat GooMass ’ın hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için şu anda karşınıza çıkmış çok önemli bir fırsat olduğunun farkına varmalısınız.

Profesyonel anlamda bu işi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak önerdiğimiz internetten para kazanma sistemi GOOMASS’tır.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak