5 Şub 2012

Nebahat hanım internetten 3 ayda 2 bin TL kazandı.(videolu kazanç kanıtı)

       
    Bu blog aracılığı ile pek çok kişi internet üzerinden para kazanmaya başladı. İnternetten ilk kazançlarını elde edenlerin başarı hikayelerini elimden geldiğince burada paylaşmaya çalışıyorum. Bunun en güzel örneklerinden biri de kozmetik sektöründe çalışan makyaj uzmanı Nebahat hanım. Nebahat hanım sadece internet üzerinden 3 ay kadar bir sürede 1136$ yani 2 bin TL civarı kazanç elde etti.Bu rakamın yeni başlayan kişiler için gayet tatminkar bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Diğer kulanıcılarla paylaşmasını istedim. Bu sayede yeni başlayanlarda bu yöntemi izleyerek internetten para kazanma yolunda kestirmeden daha hızlı kazanabilir.Nebahat hanım sitede önerdiğim, Goomass satış ortaklığı sistemini uygulayıp kazanan kişilerden. Birkaç ay önce bana ilk kazancım diye bir mail gelmişti. Bende bir sonraki kazandığnda çek’inin fotoğrafını göndermesini istemiştim. En azından satış ortaklığı hakkında şüphesi olanlara aydınl
atıcı bir kanıt olacağını düşündüm. 
NEBAHAT HANIMIN DÜŞÜNCELERİ 

              Ben sadece birkaç ürünün satışından kazandım. İlk başladığımda goomass.com sitesinden orçun bey’e hangi ürünleri tercih etmeliyim diye tavsiye istemiştim. O da mesleğim ile ilgli bir alanda çok daha başarılı olacağımı söyledi. Sonra beauty aramasından makyaj teknikleri ile ilgili bir ürün buldum. 
İlk başlarda pek satılmaz diye düşünmüştüm. Arada bir bakıyordumn ilk satış olduktan sonra inanılmaz bir motivasyon oldu.  Sonra bir ürün tanıtım yazısı hazırladım ve bayanlarla ilgili daha önceden bildiğim bazı forumlar vardı. Bu forumlarda yeni konu şeklinde ekledim ve kendiminde makyaj uzmanı olduğumu belirttim. Bir çok forumda benim açtığım konularda zamanla tıklamalar olmaya başladı. Belki 7-8 foruma yazmışımdır fakat en fazla tıklama ilk açtığım sayfadan geliyor.  


Önemli not; Goomass eğitim kiti'nin ücretsiz para kazanma kursuna Blogumuzun sağ panelinde bulunan kayıt formuna adınızı E mailinizi kayıt edebilir ve Goomass eğitim setini daha detaylı tanıyabilirsiniz. Bu bir kaç hafta bu şekilde gitti. Sonra facebooktan bu forum sayfasına reklam vermeye başladım. Facebookta demografik diye bir reklam verme şekli var. Yani sadece sizin seçtiğiniz profildeki kişilere reklamınız gösteriliyor. Ben sadece bayanlar ve 18-36 yaş arasını seçtim. Her tıklayan kişi için 18 kuruş reklam ücreti ödüyorum fakat her 7-8 liralık reklamda  25-30 dolar satış oluyor. 

Şimdi orçun beyin tavsiyesiyle tanıtım yazısını bir tercümanlık bürosundan fransızca yazdırıp, facebook tan sadece fransızca dilini kullanan ülkeleri seçip ordan reklam yapacağım. Şuan 2-3 günde bir satış oluyor. Bunu hergün 1 satış olarak yapbilirsem aylık 800 dolarlık bir kazancım olacak. Fakat işn en kötü tarafı çeki yapı kredi bankasında bozdurdum. 50 tl kesinti yaptılar. Yanlız garanti bankası daha uygun fiyata bozuyormuş.

Ayrıca 1 hafta sonra parayı hesaba geçiyorlar ve çeki bozdurmak için dolar hesabı açmanız gerekiyor. Kısacası artık internetten nasıl para kazanacağımı bir nebze öğrendim. Bunu paylaşmak istedim. Satış ortaklığı sistemi işe yarıyor..

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak