18 Nis 2012

Bloglardan Para Kazanma Sanatı..

Bugün bloglardan ve boyundan büyük yaptığı işlerden bağsedicez. Bloglar görüldüğü gibi gün geçtikçe trend olmaya başlamış ve her dilden blog yazarları her konuda her çeşitte blog yazıları ve yazarları her taraftalar. Anlıcağınız şekilde interneti kullanan herkes biraz emek vererek güzel işler çıkarabilceği siteler ortaya koyabiliyolar. Çeşitli şekilllerde işterse ücretli isterse ücretsiz şekilde bloglarını şekillendirebiliyorlar. Blog kurmak istiyorsanız ücretsiz sekilde makalemiz yardımıyla 5 dk bloğunuzu oluşturabilirsiniz.
Şimdi gelelim asıl konumuza ''bloglardan para kazanmak'' konusuna bloglardan para kazanmak isteyen arkadaşlarımız için çeşitli yollar bulunmaktadır.  
  • Andese ile googleden reklam tıklatarak
  • Banner kazançları ile 
  • ''Satış ortaklığı'' Benimde uyguladığım ve önerdiğim en çok kazandıran yöntemdir.   
Şatış ortaklığı en hızlı kazanma yöntemidir. En sevdiğim yönü belirli bir zamandan sonra otomatik sistem ile bankanız aylık 1000 - 4000 tl civarında bir ücret yatması tabiki reklam giderleriniz içinde olarak kendimden örnek vermek istedim. Şimdibütün işlemleri hallettik fakat bloğumuz kazanmıyor neden? En önemli sebebi bloğunuzun trafik çekememiş olamasıdır. Bunun en büyük sebebi ''özgün içerikk'' arkadaşlar google özgün içerik diye bağırıyor resmen aç bloğunu yaz yazını kopyala yapıştır yapmadan en tepeye koyayım seni diyor fakat kopyala yapıştır seçeneği daha cazip geliyor sonra kazanamadım diye yorumlar görüyorum ortalarda. Şuan bu bloğu okuyabiliyorsanız özgün içerik sayesindedir. Ben bu bloğuma bir gram reklam masrafı yapmadım. Google sağ olsun. Bu konunun önemini anladığınızı zannediyorum. 

Şimdide internet dünyasında internetten para kazanmak için  e ticaret sistemine dahil olmanız gerekiyor arkadaşlar türkiyede tanınan ''x ticaret'' bu sistemde ülkemde lider durumda buradaki ürünlere ortak olarak ben bu ürünü satıcam komisyon alıcam diyorsanız ürünün satışına ortak oluyorsunuz. Sonra beklmeye başlıyorsunuz. Fakat bu arada blogunuzu güncel tutmayı unutmayın. Yazılarını paylaşmaya devam edinki google tanısın sizi. Ürünlerinizi pazarlamak için uğrasmasınız bu sayede onlar sizi bulurlar. Yada Goomass'ın videolarında bulunan ''içerik özgünleştirme'' tekniğini kullanarak istediğiniz yazıyı kendinize yeni yazılmış gibi uyarlayabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Size güzel bir tavsiye; Bu yöntemleri uyguladım diye bankamda milyarlar olcak diye bir sey yok. Fakat bu yöntemleri uygulayanlar belirli bir zamandan sonra belirli bir kazanca sabit gelire sahip olucakları kesindir. Ben bu işten hayatımı kazanıyorum sabır ve emek gerektiren bir iş ama en güzel yönü kendi işinin patronu kendi projelerini üreten bir yönetici konumunda görüyorsunuz kendinizi yan gelip yatarak değil normal bir işe gider gibi sabah 8 aksam 4 çalışıyoruz. Akılımızla para kazanıyoruz orası başka tabii. Benim bu bloğumdan hariç 7-8 adet bloğum bulunmakta hepsinden aylık 200 ile 300 tl arası kazanıyorum. Siz hesaplayın nekadar olduğunu işte. Sizde nekadar çok emek veririseniz internetten para kazanma sürecini okadar kısalmış olursunuz.

    Tepkiler:

    2 yorum:

    Sende Bir Yorum Bırak