18 Ağu 2012

Güven Problemini Aşmalısınız!!!

Bu yazımızda herkesin yaşadığı ve sizinde
içinde bulunduğunuz güven problemi aşmaya çalışacağız. Her insan bilmediği bir şeyden kokar endişeye düşer insanların karanlıktan nasıl korktuğu gibi anlam veremediği orada neyle karşılaşcağını bilmediği için risk almak istemez. Fakat ön yargılarını aşan ve risk alan insanlar bu dünyada her zaman kazançlı çıktığı gördüm. Bizler bu dünyaya bir kere geliyoruz dimi arkadaşlar bu sebebiyetle yaşam koşullarımızı ve yasadığımız hayat neden niye daha konforlu ve rahat olmasın. İnsanların ön yargıları kendi zincirleridir bence. insanların ön yargılarını parçalamak atomu parçalamaktan daha zor demiş bir bilen. 

Bence çok haklı bir konuya değinmiş kendisi. Heleki türk milleti diğer milletlere nazaran daha can alıcı bir noktada ön yargıları bulunmakta. Bizde bu ön yargıları aşmak için o bilinmez karanlığa ilk başta kedimizi soktuk bakalım orada ne oluyor diye. Orada bulduğumuz sey bizim hayatımızı değiştirdi gerçekten emin olmak ve yararlı olduğunu test etmek için ilk basta kendimız girdik bu yola ve taşın altına koyduk elimizi. Karşılığında aldığımız bilgi paha biçilemezdi. Riski alarak kendi yolumuzu yeniden çizdik yeniden doğmuş gibi olduk çünkü normal hayatta normal bir shiftte kesinlikle kazanamıyacağımız parayı bir günde kazabiliyorduk. (Kazanç kanıtları için buraya tıklayınız.) 

Ve gün geçtikçede kazançlarımızda artıyordu. Bunu neden başkalarıyla paylaşma gereği duyduk biz nasıl hayat şartlarımızı konforumuzu arttırmak ve daha iyi bir dünyada yaşamak için böle bir girişim yaptıysak başkalarıda yapabilir ve amaçlarına ulaşabilirlerdi. Sitemizde gerçekten çok yararlı eğitimler ve yazılar bulunmakta hepsi denenmiş  kazandırdığı kanıtlanmıştır. Şüpeleriniz ve sorularınız var ise iletişim bölümünden sorabilir ve kendi kafanızdaki soruları aydınlatabilirsiniz. Ticaretin olduğu yerde parada vardır bunu unutmayın. Riske girmeden denenmiş yollarla sizlerde uygun ücretler kazanabilirsiniz. Zengin olacaksınız milyarder olup hava yapacaksınız demiyorum. Fakat türkiye şartlarında aylık 2 milyar ek gelir sahibi olmak kim istemez bir düşünün ve ön yargılarınızı kırın derim. Birdahaki yazımızda görüşmek üzere iyi şanşlar bol kazançlar arkadaşlar.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak