14 Ağu 2012

İnternetten Para Kazanabileceğiniz (Garanti) Meslekler !!!

Bu yazımızda herzaman bağsettiğimiz internetten para kazanma konusuna değinip garanti bir sekilde boş masraflar yapmadan ve sermayesiz nasıl para kazanabileceğimizin kısa yollarını aşağıda başlıklar halinde sizlere sunucağız.

1. Affiliate marketing ( satış ortaklığı Komisyonculuk ) (Tıkla-incele)
2. Facebook'tan para kazanmak ( reklamcılık ) (Tıkla-incele)
3. Anket doldurarak para kazanmak ( Anket formları ) (Tıkla-incele)
4. Borsadan tekniği ile para kazanmak ( Para İle Para Kazanmak ) (Tıkla-incele)

Yukarıda verdiğimiz  3 başlık bizi doğru yolda doğru zamanda kullanıldığında kesinlikle bize para kazandırarak sistemler içermektedir. Konularımız aşağıda kısaca başlıklar halinde inceleyelim.

1. Affiliate marketing ( Satış ortaklığı Komisyonculuk )

Bize en çok para kazandırıp en çok çabayı harcıyacağımız sistem budur. Fakat en önemli avantajlarını sıralayalım.

>> Ürün sahibi olamaya gerek yoktur.
>> ürünü Pazarlarken müsteriyle diyaloğa geçmezsiniz.
>> Ve gün geçtik emeklerinizin karşılılığını alırsınız.
>> Sistem kurulup otomatikleştikten sonra hiç birşey yapmadan para kazanabilirsiniz.

Olumsuz yönleri;

>> Aslında pek olumsuz yönü bulunmamaktadır. Sadece Emeğinizin karsılığını Almanız için biraz sabır ve inan gereklidir. Sizi bu konuda profesyonel bir şekilde Afiliate marketin ( satış ortaklığı ) sistemine hazırlıcak ve profesyonel olsanız bile bu işte elinizin altında kaynak olarak durucak bir sistemden bağsetmek istiyorum. Buraya tıklayarak detaylı tanıtım yazısını inceleyebilirsiniz.

2. Facebook ile para kazanmak ( Reklamcılık )

Bu sistem İnternetten yani facebooktan reklam verip para kazanmanızı ve facebook'u kullanıp nasıl para kazanabileceğinizi profesyonel olarak öğretmektedir. Aşağıda bu sistemin avantajlarını tanıyalım.

>> Zaman geçirmeden Hızlı sonuç almak mümkündür. Hemen kazanabilirsiniz.
>> Kendi ürünlerinizi yada başkaların ürünlerini istediğniz her ortamda her ülkeye satabilirsiniz.
>> Facebook'un reklam potansiyeli çok geniş olduğu için ufak reklam maliyetleri doğru zamanda kulanıldığında size büyük paralar kazandırabilir.

Olumsuz yönleri;

>> Doğru zamanda ve doğru mekanda ticari zekanızı kullanarak reklamları oluşturup pazarlamanız gerekmektedir. Bu sekil davranmak size para kaybı yaratmaz fakat reklam kanpanyalarınızı olumsuz olup olmadık yerlerde yanlış kişilere gösterirseniz para kazanamazsınız. Bu bir Gerçek bu sebebiyetle size profesyonel olarak yardımcı olucak ve bu işte uzmanlaşsanız bile elinizin altında bulabileceğiniz bir kaynaktan bahsediceğim. Tanıtım yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

3. Anket doldurarak para kazanmak ( Anket formları )

Anket doldurarak para kazanmak türkiyede çok tartışılmış ve hala karmaşa içinde olan zihniyetler içermektedir. Fakat bu konu tam tersi olarak bilinmektedir. Anket doldurarak para kazanmak dünyada bir ilk değildir. Firmalar insanların düşünce ve işteklerine önem verdikleri için bu yola başvurmuşlardır.  Ve mailyeti azaltması için işe E-mail yöntemini seçmişlerdir. Yani bu işte bir ticaret var ticaret varsa parada vardır mantığıyla bu işten para kazanmak kesinlikle mümküdür arkadaşlar. Simdi ise anket doldurmanın avantajlarından bahsedelim.

>> Anket doldurmak kimisi için basit gelebilir fakat düzenli kullanıldığında ve anket formlarını aksatmadığınızda para kazanmak kesinlikle mümkündür.
>> Anket doldurmak çaba ve emek gerektiren uzun soluklu bir iş değildir. Doldur anketi kazan parayı mantığıdır. 
>> Bir Diğer Özelliği ise bu sistemi internette google sayfasını açmayı bilen herkes yapabilir çok basittir.

Olumsuz yönleri;

Anket doldurduğunuz surece para kazanırsınız anket doldurmayı bıraktığınız an kazandığınız para kesilmektedir. diğer iki metotta ise bilgisayarın başında olmasanız bile para kazanmak mümkündür.Eğer anket dolurarak para kazanmak istiyorsanız buradan detaylı tanıtım yazısına ulaşabilirsiniz.

İnternetten para kazanma Adlı makalemizin sonuna geldik Arkadaşlar sorularınız olursa yorum bölümünden sorabilir yada iletişim bölümünden diyaloğa geçebiliriz. Herkese bol şanslar ve bol kazançlar diliyorum.

-->

Tepkiler:

2 yorum:

  1. İnternetten Para Kazanma sektörü arasında en çok işe yarayan affiliate marketing sistemidir. Bende bir satış ortağı olarak bu bilgilendirici makaleyi çok doğru buldum. İnternet Bu kadar Çöplük Olmuşken Böle yararlı bilgileri görmek gerçekten şaşırtıcı.

    YanıtlaSil
  2. Dediğniz Gibi İnternet bilgi Kaynağı Değil Çöplük olmuşken Elmizden Geldiğince gerçekleri paylaşmaya çalısıyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

    YanıtlaSil

Sende Bir Yorum Bırak