5 Eki 2012

Evet Size Para Kazandıran Bir Sistem Lazım..

Evet şimdi bu gün sizle paylaşacaklarım var. Önem ve dikkatle okuyunuz. Hayatın gerçekleri bunlar. Şimdi makalemize başlayalım. 

Her sabah yaptığım şey sabah kalktığım zaman hazırlanıp otobüse binip okula gitmek.. Şimdi yukarıda altını cizdiğim bir kelime var. Bu kelime bana her sabah hayatın gerceklerini gösteriyor. Hayatın gerçeği nedir biliyormusunuz arkadaşlar; Bu dünyada her işi yapacak her türlü insan var. Bunu bu gerceği bu sabah farkettim. Neden bukadar geç farkettim bende bilmiyorum. Yorgunluktan uyuyanlar yada uykusunu alamayanlar yada.. yada.. bir çok sebebi var bunun sayarsak. Sonra kendi kedime konuşmaya başladım. Madem hayat bukadar acımsız kimisi cuvalla kisi alınteri olmadan kisi.. vs. Neden bukadar adaletsiz bu dünya herkes bir derdin peşinde hayatını neden heba ediyor. Neden neden diye haykırdım kendime resmen. madem hayat bukadar zor kazanılıyor ben neden bir blogtan, yıllarca okuyup emek gösterip çalışan ve  çalışmak zorunda olan bir memurun maaşını alabiliyorum. Düşündüklerim ve anlattıklarım gerçekten trajikomik bir durum almaya başladı arkadaşlar farkediyorum. Dünyada gerçekten bir denge var bununda farkındayım. Fakatt bir büyüğümün dediği bir laf var. Para zor dersen zor , kolay dersen kolay kazanılır. Bu bakış açısı gerçekten hayat değiştirebiliyor. Bunu anlamak çok geç olmadı benim için. Herkes uyurken, oyun peşindeyken, eğlence peşindeyken ben nasıl çok para kazabilirim. Nasıl fikirler bulupta bunu başarabilirim. Diye sürekli bir beyin jimlastiği içinde günlerim geçerken bir sistemle tanıştım. (Üniversite öğrencilerini bilirsiniz. İnternet ekmek su gibidir Bizim için.) Bu sistemi uzun zaman inceledim. Güven ve kesin bilgiler elde edince hayallerimin zamanı geldi dedim. Ve şuan içindeyim.

Sistemi size kısaca açıklayabilirim.

Affiliate marketing Türkçesi şatış ortaklığı; Başkalarının ürünlerini başkalarının sisteminde satıp komisyon almak ve herseyin otomatik olarak gerçekleşmesidir. Gerçek dünyadan tek farkı kapı kapı gezmezsiniz. Müsteriler sizi bulurlar. Çok güzel dimi arkadaşlar.

Sonuç olarak;

Ewet sonuç olarak her sistemin bir işleyişi her düzenin bir kuruluşu vardır. Evet farkındayım dediğinizi duyar gibiyim Ve farkında olmanız gerçekten güzel. Her işin profesyoneli var ve satış ortaklığını profesyonel olarak yapmak istiyorsanız bu işi yapmak sizin için uygun olanaklı olacağını düşünüyorsanız. Buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bence denemekle hiç bir şey kaybetmiceksiniz ama karşılığında alacağız sizi tatmin edebilecek düzeyde farkında olmalısınız. Çünkü bu devran her sabah kalkıp otobüse binip işe gidip patron kaprisini çekmeyle geçmez bir yerden başlamak lazım hiç bir şey için geç değil. Hayat gerçekten çok kısa ve çok değerli bu zamanı eziyete değil zevkte çevirebilirsiniz. Bir dahaki yazımızda görüşmek üzere iyi günler dilerim hepinize arkadaşlar.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak