29 Eki 2012

Goomass Kiti Hızlı Başlangıç Kılavuzu

GooMass Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Sizlere önceden şu yazımızda bahsettiğimiz gibi Goomass Eğitim Kiti hakkında yeni bir yazı dizisine başladığımız konusunda bilgilendirmiştim. Şimdi ise o yazı dizisinin temellerini atmaya ve yeni bir çağ açma yeni bir trend yaratma konusunda ne kadar kararlı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bloğumuzda bu yazı dizimizle birlikte ihtiyacınız olan her türlü detayı bulup başka bilgi ve önerilere gereksinim duymadan gönül rahatlığıyla İnternetten para kazanmaya başlayabilceksiniz. Şimdi yeni yazı dizimize Geçebiliriz.

Goomass Kiti Hızlı Başlangıç Kılavuzu adlı makalemizde;

> A. Goomass Eğitim Kiti'nden Önce Kısa bir makale İle satış ortaklığı hakkında ön bilgi Verilcektir.
> B. Goomass Kiti nedir? İçeriğinde neler yer almaktadır. Adlı başlığımız ile Goomass eğitim kiti'nin Videolu içerik tanıtımını sizlere sunacağız.

A. Satış ortalığı nedir? Satış ortaklığını tanıyalım.

Goomass eğitim kiti ile satış ortaklığı birbirinin ayrılmaz parçalarıdır. Bu sebebiyetle ikiside birbirlerini tamamlayan yapbozun parçalarıdır. Affiliate marketin yani türkçesi satış ortaklığı olan ve geleceğin mesleği olarak gösterilen bu sektör ile çok para kazanmak mümkün sebebi ise internet arkadaşlar.Dünyanın en zenginlerine bakın bir meslek sahibi olarak değil internetten yaptıkları girişimler ile bu kadar bukadar büyük meblalar kazandıklarını görebiliriz. Türkiye'ye yeni gelen bu meslek gurubunu ülkemizde gerçekleştiren ve profesyonel olarak icra edenlerin sayısı parmakla sayılacak kadar azdır. Nedeni ise ön yargılar ve endişelerdir. Yurt dışında bu mesleği icra edenlerin sayısı oldukça yüksek olup günlük olarak inanılmayacak yüksek meblalar kazanmaktadırlar. Daha detaylı bilgi için.
Okumaya devam edin.

Sistem Kısacası söyle işlemektedir;

Ürün sahibi elindeki ürünü bir ticaret sitesine koyar. Bu ticaret sitesi ürün sahipleri ve ürünleri satıp komisyon alan kişilerin buluştukları yerlerdir. Ürün satıldığında sistem otomatik olarak ürün sahibinin kazancını ve ürünü satan kişinin kazandığı ücretleri banka havalesi olarak paylaştırır. Tüm olay bundan ibarettir. 

Şimdi Burada bir soru ortaya çıkıyor; Ürün sahibi ürününden niye pay vermektedir? 

Bir elin nesi var iki elin sesi var. Bir ürünü 1 kisinin satması ile 10 kişinin satması arasında büyük bir pay olduğu kesin ve işin mantığında bu yatar.
Goomass Eğitim Kiti ise bu işi sizlere profesyonel sekilde öğretmek için tasarlanmıştır. Makalemizin ikinci başlığında Goomass eğitim kiti'nin ara yüzünü detaylı bir şekilde video eşliğinde sizlere sunmaktayız. 

B. Goomass Kiti nedir? İçeriğinde neler yer almaktadır. 

Satış ortaklığı konusunda çığır açmış olan bu Eğitim setinin videosunu sizlere sunuyoruz. Bu Video sayesinde aklınıza hiç bir soru takılmadan ne kadar kaliteli bir eğitim setine sahip olacağınızı anlayacaksınız. 

Videoyu izleyelim arkadaşlar. ( Detaylı İnceleme)

Yukarıda izlediğiniz Videoda eminim ki aklınıza takılan bütün sorular cevaplanmıştır. Biraz önce türkiyedeki en iyi satış ortaklığı eğitimini gördünüz içinde nasıl büyük kazançlar ve püf noktaları olduğunu ve bu eğitimden başka hiç bir eğitime ihtiyacın olmadığını artık biliyorsunuz.
 GooMass Kiti İndir

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak