8 Kas 2012

3 Adım da Goomass Kiti'ni Satın Alabilirsin!!(Resimli Anlatım)

Merhaba dostlarım, 

Goomass Eğitim kiti'ni satın alma konusunda problem yaşayan arkadaşlar için Bu makaleyi yazmaya karar verdim. Bana gelen E maillerde;

> Goomass kiti'ni nasıl satın alabilirim?
> Satın alma işleminde kredi kartı geçerli mi?
> Goomass kiti'ni satın almak istiyorum?

Sorularla sık sık karşılaşmaktayım. Bu sebeble  şimdi yazacağımız makalenin Goomass Kiti'ni almak isteyenler için bir rehber niteliğinde olacağını düşünüyorum.

Adım adım goomass kiti satın alma işlemleri;

Adım 1: İlk başta www.goomass.com sitesine giderek sayfanın en altında bulunan satış ve sözleşme politikasını okuyunuz. Hemen ardından yandaki kutucuğu işaretleyerek ''hemen satın al'' butonuna basınız.

Adım 2: Hemen satın al butonuna bastıktan sonra x ticaret Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Goomass Kiti'ni satın almak için üç seçeneğiniz bulunmaktadır.

> Kredi kartı ile ödemek
> Havale ile ödemek
> Paypal ile ödemek

Bu ödeme sekillerinden en avantajlısı kredi kartı ile ödeme şeklidir. Ödemeyi yaptıktan 3 dk sonra goomass kiti'ni bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Adım 3: Ben havale eft yolunu seçtim bu ödeme şeklini seçtiğiniz zaman 3 gün içinde ödeme yapmanız gerekmekte bu sebebiyetle ödeme yapılmaz ise goomass kiti'ni yeniden sipariş etmeniz zorunda kalabilirsiniz.
Hepsi Bu kadar... 

-->

Tepkiler:

5 yorum:

 1. Necmi ÇELİK17 Nisan 2013 00:29

  Uzun zamandan beri Goomass Kitini nasıl alabilirdim diyordum. Bu makale çok yararlı oldu Ayşe Hanım. Size sormak istediğim sorular var. İletişim formundan size ulaşabilirmiyim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Necmi bey ile e-mail yoluyla iletişime geçildi.

   Sil
 2. Cep telefonu indirim buradan takip yapabilormiyim

  YanıtlaSil
 3. Goomass kiti cep telefonuna indirilebilir mi bilgisayar şart mı acaba

  YanıtlaSil

Sende Bir Yorum Bırak