3 Kas 2012

Goomass Kiti Hakkında En Çok Merak Edilenler.

Goomass Kiti' hakkında Bloğumuzda yeterince açıklamalarda bulunduk. Yaptığımız incelemeler baya uzun ve bilgilendirici olduğundan eminim. Bazen okudunuz bazende okuma sabrı göstermeyip bloğumuzdan ayrıldınız. İncelemelerimizin bu kadar uzun olmasının amacı yeterince detaylı bilgi aktarmak ve akıldaki ön yargıları kaldırmaktı. Sonuç olarak başarılı olduğumuza inanıyorum. Konuyu çok dahatmadan yeni makalemize geçelim. 

Goomass Kiti hakkında 10 soru ve cevap;

1. İnternetten Çok para kazanıyorsunuz. Neden ne için Bu sırrı bizlere sunuyorsun?
2. Goomass Kiti neden pdf. Formatında değilde bir yazılım olarak sunuluyor?
3. Goomass Kiti'ni aldıktan sonra bana nasıl ulaştıracaksınız?
4. Goomass Kiti'ni aldıktan sonra yapılan güncelleştirmelere para vericekmiyim?
5. Goomass kiti'nin eğitimleri sayesinde kazanacağım çekleri nasıl bozurduracağım?
6. İnternetten kazandığım parayı nasıl alacağım?
7. Goomass Kiti ile öğrendiklerimi uygulayıp para kazanmaya başlayınca paramı ne zaman alabilirim?
8. İnternetten para kazanmak için yabancı dil bilgisi gerekiyor mu?
9. Affilite marketing ve goomass eğitimi sayesinde internetten ne kadar para kazanabilirim?
10. İnternetten para kazanabilmem için web sitesi kurmam gerekiyor mu?

Sorularımız Ve cevapları;

1. İnternetten Çok para kazanıyorsunuz. Neden ne için Bu sırrı bizlerle paylaşıyorsunuz?

Goomass Eğitim kiti'indeki Bilgiler çok gizli bulunamaz bilgiler değillerdir. Fakat bu bilgilere ulaşmanız için ileri derecede ingilizce bilmek ve 3 yılı aşkın araştırmalar yapmanız gerekmekte ve hepsine de bir arada ulaşamaya bilirsiniz. Bu sebeble her bilginin karşılığı olan emeği almak için Goomass yazarları da kendi eğitim setlerine belirli bir ücret biçmişlerdir. Goomass kiti'inde 1000 sayfayı aşkın yazılı eğitimler 3 saate yakın video eğitimiyle ve her biri piyasada tek tek satılabilecek bonus ürünlere sahiptir. Kültür bakanlığında teklif hakkı v.s belgeleri ellerinde bulundurmaktadırlar. 

Piyasada özellikle bir iş para kazandırıyorsa kimse kimseye o iş hakkında bilgi vermez. Mesela iş adamaları bilgilerini stratejileri kesinlikle paylaşmaz bu tartışılmaz bir konudur. Ama biz internet tabanlı çalıştığımız için bu bizim gibi internet girişimcileri için geçerli değildir.

Bu sırrı neden sizle paylaşıyoruz; İnternet dünyası o kadar çok büyük ki sizinde affiliate marketing satış ortaklığı yapmanız ve internetten para kazanmanız kimseye bir şey kaybettirmez.

2. Goomass Kiti pdf. formatında değilde neden yazılım olarak sunuluyor?

Goomass kiti'inde güvenlik çok önemli bir husustur. Bu sebeble yazılım olarak sunulup sadece internet bağlantısı ile çalışmaktadır. Bir diğer nedeni ise sürekli güncel tutulmasıdır. Çağımız bilgi çağı bu sebeble kimse geri kalmak aynı bilgilerle yerinde saymak istemez. 

3. Goomass Kiti'ni aldıktan sonra bana nasıl ulaştıracaksınız?

Teknolojinin gün geçtikçe ilerlemesinden ötürü goomass yazılımı bilgisayarına indirme linki ile gece saat 4 te bile olsa ulaşabilir. Ve internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Havale eft. nin onaylanması 1 yada 2 saati alamaktadır.

4. Goomass kiti'ni aldıktan sonra güncelleştirmelere para ödeyecekmiyim?

Goomass kitine sadece bir sefer ödeme yapıcaksın. Eğitim kiti'ni edindikten sonra ömür boyu güncelleştirmelerden faydalanabilirsin.

5. Goomass kiti sayesinde edindiğim çekleri nasıl bozduracağım?

Türkiye'de neredeyse bütün bankalar yabancı bankaların çekleri bozabilmektedir. İş bankası, yapıkredi, garanti bankası v.s fakat çek bozulumu için bankalar kedilerine 15-20 tl arası kendilerine komisyon almaktadırlar.

6. İnternetten kazandığım parayı nasıl alacağım?

X ticaret sitesinde kazandığınız komisyonlar 50 tl ve üzeri ise ayın iki döneminde hesabınıza yatmaktadır. Clickbank ise alt limit ödemesi 100 dolar üzerinden gerçekleştirmektedir. 

7. Goomass kiti ile öğrendiklerimi uygulayıp para kazandığımda ödemelerimi nasıl alabilirim?

Yabancı satış ortaklı siteler genelde ödemelerini paypal ile yapmatadır. Türk siteler ise banka hesabına havale çıkarmaktadırlar.

Önemli; Goomass eğitim kiti sayesinde clickbanktaki kazandığınız komisyonları banka havalesi ile hesabınıza direk geçirebilceksiniz. Normalde cilckbank ödemeleri türkiye ye çek üzerinden  yapmaktadır.

8. İnternetten para kazanmam için yabancı dil bilgisine gerek duyarmıyım?

Kesinlikle hayır. Yabancı dil bilgisine sahip olman gerekmez. Yabancı dil bilmeden bile dünyadaki interneti kullanan bütün ülkelere ürün satabilirsin.

9. Affiliate marketing ve goomass eğitim kiti ile ne kadar para kazanabilirim?

Ne kadar çalısırsanız o kadar kazanırsınız. Başta günlük 10- 20 lira kazansam da yeterli diyebilirsiniz. Fakat bir ayda kazandığınızı bir günde kazanınca ufak bir şaşkınlık yaşayıp daha da hırslanıp kazandığınızın daha fazlası için emek harcayabilirsiniz.

İnternet dünyası o kadar uçsuz bucaksız bir yer ki Normal bir işte kazandığınız ücretlerin çok daha fazlasını kazanmanızın imkanları önünüze sunar. Kendinizi geliştirip profesyonelliğe adım attığınızda bu meslekle gurur duyup kendinizi çok şanşlı hissedeceksiniz.

10. İnternetten para kazanmam için web sitesi kurmam gerekli mi ? 

Kesinlikle hayır. İnternetten para kazanmak için illa web site koşulu yoktur. Fakat ilk dönemlerde herkes kolay yolu seçip web site kurmaz. Web site kurmadanda goomass eğitiminden yararlanıp çok para kazanmak mümkün.

İkinci dönemde yani profesyonelliğe adım attığınız kendiniz web sitesi kurmak isteyeceksiniz. Bu çok normal Korkmanıza gerek yok nasıl yaparım nasıl ederim diye tasalanmayın. Çünkü eğitim kiti'nde web site kurma rehberinizde bulunmaktadır. Bonuslarınızın arasında.

İsterseniz bir web siteniz olmadan kazanın , isterseniz de web sitenizle Fakat zamanla farkında olacağınız durum ve içinde bulunduğunuz mesleğin avantajı size tahmin bile edemiyeceğiniz ücretler kazandırdıkça ve bu ücretler otomatikleşince hayatınızın alacağı yönde bir o kadar mükemmel olacağıdır. 

GooMass Kiti İle İnternetten Elde Ettiğimiz Kazanç Kanıtlarını Görmek İçin Tıklayınız.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak