19 Oca 2013

Cem Dursun 'GooMass Kiti' Soru-Cevap

Merhabalar Cem Bey,
Sitemizi Ziyaret Edip İletişime Geçtiğiniz ve İlk Adımı Attığınız İçin Teşekkür Ederiz. Şimdi Sorularınızı Tek Tek Cevaplayalım.


Sorunuz; GooMass Eğitim Kiti ile İletişime Geçip Gereken Cevabı Alamıyorum? GooMass Kiti'ne Güvenebilir miyim ?

> CevabıGooMass Eğitim Kiti'nin İletişim Bölümünden Attığınız E-Mailler GooMass Üyesi Değilseniz Detaylı Bir Şekilde İncelenmez. Bu sorunu kendimden bildiğim için sizin durumunuzu çok iyi anlayabiliyorum. Ürünü aldıktan sonra bu problem ortadan kalkmış ve her attığım E maile size yazdığım e mail gibi detaylı cevap aldığımı kesinlikle söyleyebilirim. Ve cevap yazma süreleri 12 saati aşmamaktadır. Goomass Kiti Güvenilirliğini Kanıtlamış türkiye'deki En profesyonel İnternetten Para Kazandıran settir. Sizi satış ortaklığı hakkında bilgilendirmeme gerek yok. 3 yıl içinde sistemi ve nasıl işlediğini ayrıntılı bir şekilde öğrendiğinizi yazdığınız E mail'den anlıyorum. GooMass Kiti Yazarlarının Haricinde Bizim Sitemiz aracılığıyla iletişime geçip gereken cevapları alabilirsiniz.

SorunuzNe yapmam gerektiğini bana anlatır mısın?

> Cevabı; Satış Ortaklığı Hakkında detaylı bilgi ve eğitimi edinmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Açıkça Söylemek Gerekirse Affiliate marketing de( satış ortaklığı ) Çok para var. Bunu bilmenizi isterim. Diplomaya gerek yokokumaya gerek yokpatron derdi yokaileden uzak kalma derdin yokbelirli bir vardiyan yokUyurken bile para kazanabilirsiniz. Şuan Tek ihtiyacınız Olan GooMass Eğitim Kiti'dir. Profesyonel Olarak Para Kazanmak İstiyorsanız GooMass Kiti Sizin Kesinle el altı kitabınız, En önem yardımcınız olacaktır.

> Sorunuz; Yarın başlasam ne zaman kazanmaya başlarım?

> Cevabı; Yarın Başlarsınız Goomass Kiti'nin içindeki stratejilerle 1 gün içinde de kazanabilirsiniz. 1 ay içinde de bu sizin isteğinize kalmış bir durumdur. Avcı ve çiftçi stratejileriniz duymuşsunuzdur. Goomass kiti ile bu stratejileri profesyonel şekilde öğrenebilirsiniz. Ve Xticaret'e Üye Olup aynı gün ürün satmaya başlayabilirsiniz.

> Sorunuz; Vereceğim reklamlara,harcayacağım domaine ve hosting masraflarıma açacağım yeni sitelere toplamda nekadar harcayacağım?

> Cevabı; Goomass Eğitim Kiti'indeki web site kurma rehberi ile dakikalar içinde sitenizi kurabilir ve faal duruma geçirebilirsiniz. Harcayacağınız alan adı ücretleri yıllık 10 dolardır. Google şirketi üzerinden alan adı almanızı tavsiye ederim. Aklınıza takılan soruları sorabilir ve detaylı cevap alabilirsiniz.

İyi ve Bol Kazançlı Günler Dilerim

Blog Editörü; Ayşe Ardahan

Tepkiler:

2 yorum:

  1. Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  2. Rica Ederim. GooMass Eğitim Kiti'ne Sahip Olmak İstiyorsanız, Yurt Dışında Yaşadığınız İçin sadece Paypal Seçeneğiyle alabilirsiniz. Bu Durumu Bilgilerinize Sunarım.

    YanıtlaSil

Sende Bir Yorum Bırak