1 Tem 2013

Bir Ev Hanımının Bir Doktordan Daha Fazla Kazanabileceği Bir İş Söyleyin ?

Artık Devir Değişiyor Herkes Bunun Farkına Varsın !

Başlık İlgi çekici değil mi ? Bu başlık yaşanmış bir hikayedir. Başlıkta da yazıldığı gibi kedisi bir ev hanımı ve Açıkça söylemek gerekirsede benden daha çok kazanıyor. Benim ilham kaynağım ve teşvik unsurumdur kendisi. 

Yıllarca okuyoruz, emek, para maddi manevi herşeyimizi döküyoruz bir memur bir muhendis bir asker bir öğretmen olmak için.. Bazılarımız ygs, öss, lys gibi sınavlarda babasını annesini kaybediyor ne için anlamı ne. Daha geçenki sınavda bundan bir ay önce bir öğrenci sınavda babasını kaybetti. Veliler bu kadar heycanlanıyorsa öğrenciler ne yapsın. 

Kendimden örnek vereyim;

Ailem ve emekleri.. üstümde ağır bir yük üniversitede okuyup iş sahibi olucaz. Yıllarca okuduk bir ton masraf, aile baskısı sonuç hüsran.. 10 üniversite mezunundan 3 tanesi iş bulabildiğine göre ülkemde ben geriye kalan 7 kişinin içindeymişim meğerse..

Sonuç Olarak ; 

Makalemizde odak noktası olan ev hanımı kendisini ön plana çıkarmak istemediğini bildirmişti bana. Fakat ben onun hakkında kısa bir demeç vermek istiyorum sizlere. Aklınız karma karışık sebebsiz yerede harcama yapmak istemiyorsunuz Farkındayım. Fakat bu harcama sebebsiz yerede olmayacak farkına varın. 

Bloğumuzun ana teması goomass kiti'nin üstüne kurulu ve sizlerde goomass kiti hakkında bilgi almak için buradasınız. Sitemizde goomass kiti hakkında her bilgi mevcut fakatt.. Ben olayı faklı bir yönden irdeliyorum.. Goomass Kiti kullanıcılarına bilgi deposunun yanında bir gelecek sunuyor.. işte ben bu konu üzerinde yoğunlaşıyorum. Bakış açısı çok önemli. Ülkemizdeki asgari ücret 744 lira. Aman allahım harca harca bitmez diyor devlet başkanları:) Burada Bir bipp geçtim kusura kalmayın. Bu 774 liranın yanında bir asgari ücret daha kim kazanmak istemez ki söyleyin bana iste goomass kiti burada devreye giriyorBahsettiğimiz ev hanımı ise asgari ücretten daha fazla kazanıyor orası ayrı mesele. Biz insanlar yıllar yılı okumak için milyarlar döküyoruz. Harcadığımız bu paranın karşılığını alanların burada bu makaleyi okuyacağını hiç zannetmiyorum. Bizler eksik kalan tarafız, emeğimizin karşılığını alamayan, Goomass Kiti sizlere bir gelecek vadetmiyor.. sizlere bir gelecek sunuyor. Daha fazla zaman kaybetmeden goomass kiti ile tanışın..

Tepkiler:

3 yorum:

  1. Polat İşcan9 Nisan 2013 17:45

    Çok İlgi çekici güzel bir makale hazırlamışşınız. türkiyenin gerçekleri bunlar..

    YanıtlaSil
  2. Sadece gerçekleri yazmanız çok güzel, Türkiyenin gerçekleri bunlar

    YanıtlaSil

Sende Bir Yorum Bırak