30 Haz 2013

GooMass Kiti, Geleceğinizin Garantisi !

GooMass Kiti'den Gene Bir Yenilik ( Şaşırmadım desem yeridir)

Goomass Kiti yazarları bilgisayar başında yaşıyor bunu bir gerçek arkadaşlar. Teknik destek, yazılım güncellemesi, ve bu yazılımın içindeki paha bilgiler biçilemez. 

''Geçende cüneyt beyle geçen konuşmamda aynen şu soruyu sordum kendilerine; Sizin aklınızdan zorunuz mu var? Bu bilgileri bu fiyata paylaşıyorsunuz?''. Verilen cevap çok şaşırtıcıydı. 

''Sunduğumuz yazılım yurt dışında olsun yada rakiplerimiz karşısında olsun evet fiyat oranlaması çok düşük sebebi ise goomass kiti'ne herkesin ulaşabilir olmasını sağlamak. Türkiye'de kağıtlar üstünde ekonomi çok düzgün gözüküyor. Herkes tok ve mutlu gözüküyor. Fakat durumun içine girip gözlem yaptığınızda olayın tam tersini görmek mümkün. Bu sebeble biz insanlara uygulanabilir yeni bir kazanç kapısı açıyoruz. Sunduğumuz Bilgilerle İnsanların kazanç sağlıyor ve bu durum bizi mutlu ediyor. Sonuçta bu sistem Kazan-kazan sistemdir.''.

Verdiği cevap tam tamına türkiye'nin gerçeklerini su üstüne çıkartıyor. Bence' de yazarımız söylediklerinde sonuna kadar haklı. Şimdi yazımızın asıl oluşturma sebebine gelelim. Goomass Kiti'nin yeni ve ücretsiz güncellemesi (Güncellemeler her zaman goomass üyelerine ücretsiz) 

Güncelleme hakkında

Hızlı bir şekilde para kazanmaya başlamak isteyenler için, Yazarak Para Kazanma Eğitim Kitabı (a5 sayfa boyutu 160 sayfa) ve Niş Pazar Eğitim Kitabı (a5 sayfa boyutu 104 sayfa) GooMass v2.0 versiyonunda Goomass yazılımına eklenmiştir. Makale yazarlığına yoğunlaştığımız bu versiyonda SAT KAZAN ve YAYINLA KAZAN şeklinde 2 farklı strateji sunuyoruz. Ayrıntılar için sitemizdeki güncelleme sayfamıza bakınız.

Tepkiler:

2 yorum:

  1. Makalenizi çok beğendim. Vediğiniz bilgilerdeki güncellemelirin fiyatı, şuanki piyasada goomass kiti'nin en az 3-4 katı fiyatında. Goomass yazarları bu işi profesyonelce yapıyorlar.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler Buse hanım, ve söylediklerinizde çok haklısınız.

      Sil

Sende Bir Yorum Bırak