6 Tem 2013

Sizler Nasıl Bir Yazılıma Sahip Olacağınızın Farkında Değilsiniz !

Farkında Olsaydınız Bir Dk. Bile Durmazdınız

Sizler gerçekleri istiyorsunuz bende gerçekleri yazıyorum. Burada bulunmanızın nedeni goomass kiti.. Az önce satış listeme baktım goomass kiti sayesinde gene uyurken para kazanmışım. İnternetten para kazanmak güzel fakat uyurken para kazanmak ayrı bir güzel bu hissi herkesin tatmasını öneririm. 

Goomass kiti yazarları yeni bir eğitim üzerinde çalışıyorlardı nihayet bu yazılı eğitim çıktı. Bu yazıyı yazma sebebimde bu konu üzerinde olacak. Yazarak para kazanma sloganıyla çıkan bu eğitim gerçekten çok iddalı açtım inceledim. Gerçekten profesyonelliğini konuşturmuş gene aykaç kardeşler.( Goomass kiti sahipleri) Bu eğitimi goomass kiti üyelerine ücretsiz sunmaları gerçekten güzel bir durum. Kitap kendi halinde sade fiyatı 45 tl. Bu yazılı eğitime az bile. 

Goomass kiti'nde 8 adet yazılı eğitim bulunmaktadır. Ve bu eğitimlerin tane fiyatı 45 tl olduğunu düşünürsek yaptı sana 360 tl yanında 6 adet bonus ürün bulunduğunu da düşünürsek (Videolu eğitimleri saymıyorum bile) ortalama fiyat olarak rahat rahat 500 tl lik bir fiyat biçilebilir. Fakat bu yazarlar bu fiyatın 5'te 1'ine Goomass kiti'ni satmaları beni çok şaşırtıyor. Ve verdikleri satış sonrası teknik destek ise paha biçilemez.

Ben sizleri anlayamıyorum arkadaşlar insanlar sizin önünüze yolunmuş tavuk koyuyorlar sizlere sadece alıp pişirmek düşüyor. İnsanlar bu bilgi birikimine 5-6 yıl deneme yanılma yoluyla dünyanın masrafını edip ulaşmışlar çerez parasına sunuyorlar. Tam 98 tl türkiye şartlarına göre iyi bir miktar fakat 500 tl nerede 98tl nerede. Günlük rahatça 2 saat tv seyrettiğinizi var sayarak internetten alış veriş çılgınlığını görüyorsunuz. Sitelerin reklamları havalarda uçuşuyor demek ki bu siteler para kazanıyor ki binlerce lirayı reklama veriyorlar. 

Sonuç olarak;

Ön yargılarla yaşamak istiyorum memur kafası sabah 9 akşam 5 işe gider gelirim ben diyorsanız saygı duyarım. Fakat sizde bizim gibi elimizde çay kahve gezerken tozarken, yada gece uyurken günlük 100 tl ve üzeri para kazanıp keyfinize keyif katmak istiyorsanız bir dk bile kaybetmeden GooMass kiti ile tanışın derim. Geleceğin mesleği E-ticaret internette çok para var merak etmeyin herkese yetecektir. Sağol Goomass Kiti iyiki varsın.

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak