13 Tem 2013

Altın Kural GooMass, Başka Yolu Yok !

Bu zamana kadar gerek ticaret olsun gerekse e-ticaret olsun, internetteki potansiyeli kullanarak asgari ücretin 4-5 katını aylık kazandım. Bunları size neden söylüyorum kendimi övmek ve el üstünde tutmak için mi ? Hayır, Gerçekten kendini bu işe adayıp para kazanıldığını göstermek ve internetten para kazanmak isteyenlere yol gösterici olmak. Ben de Sizler gibi yüzlerce makale okudum yıllar öncesi. Hepsinin ayrı stratejileri ve metodları vardı. 

Yaptığım takip ve analiz sonucu En karlı mesleğin satış ortaklığı olduğunu gördüm. İnsanlar ürünlerini piyasaya sürecekler bizlerde belli bir komisyon karşılığı ürünleri pazarlayacaktık. Başta ne kadar kar getirebilir ne kadar kazanabilirim dedim ki kendi kendime. Sonra birden fazla ürün pazarlamaya ve işin kurdu oldukça anladım ki bu işte çok para var. Fakat çok ta rekabet var. Kendimi dahada eğitip güçlenmek ve hayatımı kazandığım bu meslekte profesyonel olmak Bize çok büyük avantajlar getirecekti. Kendimizi yenilemek Ve hızla gelişen bu çağın enerjisine ayak uydurmak bize karlı bir geri dönüş sağlayacaktı. 

Ve sonunda ne oldu Goomass eğitim kiti ile tanıştım. Bu yazılımın sayesinde satış ortaklığı hakkında hiç bir şey bilmediğimi ve ne kadar çok eksiğimin olduğunu faketmemle birlikte tam 1 hafta boyunca gece gündüz yazılımı inceledim. Söylemem gerekiyor ki ben bu yazılımla tanışmadan önce kendime kurt diyordum, fakat bir kuzuymuşum. Bu yazılımı yaratan arkadaşlar neyi kanıtladılar biliyormusunuz. Aylık 2000 tl Maaş almak için illaki polis veya öğretmen olmaya gerek yook. Bu sebeble şu 3 yıl içinde bir çok arkadaşımız kendi gelir düzeyini gözle görünür bir şekilde artırarak kendi mesleklerini bırakmışlardır.

Şimdi sıra sizde Cennette bu dünyada Cehennemde. Artık kendi cennetinizi yaratma zamanı gelmedi mi ? Bir Dk. bile zaman kaybetmeden goomass eğitim kiti ile tanışın.

-->

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Sende Bir Yorum Bırak