11 Ağu 2013

GooMass Kiti'ni Uygulayın Sabredin Sizde Kazananın !

Devrin bir dk. bile sabit durmadığı bu teknoloji çağında sürekli gelişme sürekli ilerleme insanları serseme çeviriyor. Öle büyük bir yarış ki şirketler kendi aralarında resmen maraton koşar gibi ürün üretip başka şirketler ile rekabet etmeye ve piyasada tutunmaya çalışıyorlar. 

Burada önemli bir nokta var nasıl satılacak bu ürünler ?

Burada biz devreye giriyoruz. Şirketlerin ürettiği ürünleri dünyada ki en büyük ve ticaretin hiç durmadığı, gece gündüz demeden paranın hiç durmadan yorulmadan döndüğü bu ortam da ürünleri şirketlerle anlaşıp belirli komisyonlar karşılığı pazarlıyoruz.

Bu şirketler kendi ürünlerini pazarlayamaz mı ? Neden Bize ihtiyaç duyuyorlar ?

Tabi ki kendi pazarlama elamanları gece gündüz çalışıp ürün pazarlama kapasitelerini artırıp daha çok müşteriye ulaşıyorlar, Fakat Dünyada 6 miyar insandan 4 milyara yakını interneti kullanıyor ve 1 miyara yakın insan internetten güvenle alışveriş yapıyor. Bu çok büyük bir potansiyel bunu bilen piyasa liderleri binler satış ortaklığı ile uğraşan profesyonel kişilere ürünleri için teklif götürüyor. Öyle bir zaman geliyor ki ürün sahibinden daha fazla kazanıldığı olunuyor. 

Biz bu mesleği profesyonel olarak nasıl öğrenebiliriz ?

Bu mesleği nasıl mı öğreniriz, satış ortaklığını a'dan z'ye  profesyonel olarak goomass eğitim kiti ile öğrenebilirsiniz. Yıllarca piyasada olan ve kendini binlerce kullanıcısı ile kanıtlamış türkiyede nadir yazılımlar arasında olan bu bilgi kaynağına sahip olup internetten uyken bile para kazanmak istiyorsanız tek terciğiniz goomass eğitim kiti olsun. İyi günler dilerim

13 Tem 2013

Altın Kural GooMass, Başka Yolu Yok !

Bu zamana kadar gerek ticaret olsun gerekse e-ticaret olsun, internetteki potansiyeli kullanarak asgari ücretin 4-5 katını aylık kazandım. Bunları size neden söylüyorum kendimi övmek ve el üstünde tutmak için mi ? Hayır, Gerçekten kendini bu işe adayıp para kazanıldığını göstermek ve internetten para kazanmak isteyenlere yol gösterici olmak. Ben de Sizler gibi yüzlerce makale okudum yıllar öncesi. Hepsinin ayrı stratejileri ve metodları vardı. 

Yaptığım takip ve analiz sonucu En karlı mesleğin satış ortaklığı olduğunu gördüm. İnsanlar ürünlerini piyasaya sürecekler bizlerde belli bir komisyon karşılığı ürünleri pazarlayacaktık. Başta ne kadar kar getirebilir ne kadar kazanabilirim dedim ki kendi kendime. Sonra birden fazla ürün pazarlamaya ve işin kurdu oldukça anladım ki bu işte çok para var. Fakat çok ta rekabet var. Kendimi dahada eğitip güçlenmek ve hayatımı kazandığım bu meslekte profesyonel olmak Bize çok büyük avantajlar getirecekti. Kendimizi yenilemek Ve hızla gelişen bu çağın enerjisine ayak uydurmak bize karlı bir geri dönüş sağlayacaktı. 

Ve sonunda ne oldu Goomass eğitim kiti ile tanıştım. Bu yazılımın sayesinde satış ortaklığı hakkında hiç bir şey bilmediğimi ve ne kadar çok eksiğimin olduğunu faketmemle birlikte tam 1 hafta boyunca gece gündüz yazılımı inceledim. Söylemem gerekiyor ki ben bu yazılımla tanışmadan önce kendime kurt diyordum, fakat bir kuzuymuşum. Bu yazılımı yaratan arkadaşlar neyi kanıtladılar biliyormusunuz. Aylık 2000 tl Maaş almak için illaki polis veya öğretmen olmaya gerek yook. Bu sebeble şu 3 yıl içinde bir çok arkadaşımız kendi gelir düzeyini gözle görünür bir şekilde artırarak kendi mesleklerini bırakmışlardır.

Şimdi sıra sizde Cennette bu dünyada Cehennemde. Artık kendi cennetinizi yaratma zamanı gelmedi mi ? Bir Dk. bile zaman kaybetmeden goomass eğitim kiti ile tanışın.

-->

12 Tem 2013

İşi GooMass'a Bırakın Gerisine Karışmayın !

“Şunu unutmayın ki еğеr yapılan iştе doğrudan yada dolaylı bir şеkildе ucu ticarеtе dokunmuyorsa, uzun vadеdе para kazanma ihtimaliniz yok.”

Eğеr para kazanmak istiyorum diyorsanız 1 alana odaklanmanızı tavsiyе еdеrim. Bundan 3 yıl öncеsindе bütün işlеrdе kolum olsun hеr yеrdеn para kazanayım düşüncеsinе sahiptim. Vе bu düşüncе ilе hiç bir şеyе sahip olamadım. Fakat aradan gеçеn zaman bana tеcrübе vе dеnеyim kazandırmıştı. Dеnеyimlеrim hatalarım sayеsindе bugün bir asgari ücrеtlе çalışan kişidеn nеrеdеysе 7-8 kat daha fazla para kazanıyorum.

Sizde İnternetten Para Kazanabilirsiniz Peki Ama Nasıl ?

İntеrnеt üzеrindеn başkalarının ürünlеrini kеndi rеfеransınız ilе satarak hеr ay mükеmmеl paralar kazanmak mümkün. Bu sistеmin adı affiliatе markеting yani Türkçе’si ilе satış ortaklığı diyеbiliriz. Aslında bu işin özü yinе hеpimizin bildiği komisyonculuktur. Bu iş intеrnеt üzеrindеn yapılmaya başlandığında hеdеf kitlеniz daha gеniş vе çok daha yüksеk bir satış hacminе sahip olursunuz. Satış hacmi vе hеdеf kitlе ticarеttе еn önеmli 2 anahtarda diyеbiliriz.

Örnеğin; Orta çaplı bir kasabada 10 bin kişinin yaşadığını düşünün vе o kasabada bir еczanе olduğunuzu varsayalım. Olabilеcеk еczanе sayısı еn fazla 5 olduğunu düşünürsеk. Satış hacminiz ortalama 2000 kişidir. Fakat intеrnеttеn durum böylе olmuyor. İntеrnеttеn satmak istеdiğiniz ürünün alıcı potansiyеli çok daha fazladır.

Evinizdеn otururkеn bilе Dünya’nın öbür ucundaki bir hеmoroid hastasına hеmoroid tеdavi krеmi satabilir vе bu işlеmdеn komisyon kazanabilirsiniz. Siz sadеcе aracısınızdır sizе özеl rеfеrans linkinizdеn sattığınız krеm için komisyon kazanırsınız. Sistеmin bazı püf noktaları hangi ürünü nasıl pazarlayacağınızı öğrеnmеktеn gеçеr bu konuda sizlеrе GooMass еğitim sеtini(Tıkla- İncele) önеriyorum. Sistеm aslında gayеt basit bir şеkildе işliyor. Gündе sadеcе 1 saat çalışarak hеr ay oldukça güzеl rakamlar kazanabilirsiniz. Şimdidеn hеpinizе bol kazançlar diliyorum.
-->

11 Tem 2013

GooMass Eğitim Kiti Türkiye'de Devrim Yarattı ! (Kazanç Kanıtı Mevcut)

Türkiye'de Satış ortaklığını denilince akla gelen ilk eğitim goomass kiti'dir. Google de yada bloğumuzda ufak bir araştırma yapacak olursanız. Sebebini anlarsınız. Ortada kazanç kanıtları mevcut. Binlerce kişi kullanıyor herkes yalan  mı söylüyor !

Önceden herkes memur, doktor, mühendis vs. vs. meslekler için yıllarca çaba gösterip binlerce tl masraf yapıyorduk. Fakat devirin değiştiğini farkedenler şuan bir memur maaşını internetten çok rahat bir şekilde kazanıyorlar. Peki goomass eğitim kiti bu güveni insanlarda nasıl oluşturdu. Ve binlerce kişiye ulaştı. Cevap çok zor gözükse de aslında çok basit; 

> Arkasında 2 kişilik dev bir kadro var. Birisi ingilizce öğretmeni diğeri ise devlet memuru olan ayrıca seo uzmanı, arama motoru optimizasyonu uzmanı aykaç kardeşler. Onların kazandığı paranın çok fazla olduğunu tahmin edebiliyorum.

> GooMass yazarları türkiye deki kazanç potansiyelini gördüler 10 yılı aşkın tecrübe birikimini yurt dışından Türkiye'ye taşıdılar. Neden mi? Kişi başı 6000 dolar para kazanmak varken ne yapsın memurluğu öğretmenliği değil mi ?

> Goomass kiti'ni alan 1000 kişiden 999 internetten para kazanmaya başladı. İçindeki eğitimlerin yazılımın şeklinde olması sayesinde güncellendi. Ve daha çok para kazandırdı. 
Fiyatınında Herkes için ulaşabilir olması da büyük etken.

> Biz türkler bir ürün alırken karşımızda bir muhattap olsun isteriz. Bu bizim için çok önemlidir. Ve bunu bilen goomass yazarları e-mail yoluyla olsun telefon yoluyla olsun yazılımın ara yüzüyle olsun sürekli iletişim halinde olup aynı günde geri dönüş yaptılar. Bence goomass kiti'nin bir marka olmasının en temel sebebi budur. Haberler.com'da goomass hakkında çıkan makaleyi okuduğunuzda sizlerde goomass'ın farkını anlayacaksınız.

GooMass Kiti'nin Bana Ne Faydası Olcak ?

> Kendi işin olacak ! patron sensin.. İşin gün geçtikçe büyüyecek ve otomatikleşecek.

> Eşin bütün gün evde olduğuna kızacak belki. Fakat bankada ki hesabına yatan paraları görünce sakinleşeceğine eminim :)

> Sen sadece işe gittiğinde para kazanıyorsun değil mi? 

8-4; Sabahın köründen akşam güneşi batana kadar.
4-12; Evliysen çoçuklarının uyuduğunu bile göremeyeceksin !
12-8; Bu vardiya en lanet olanıdır. Eleştirmeye bile gerek yok.

Şimdi Bakın bakalım aşağıdaki resime GooMass'ın Size ne faydası olacak !

GooMass Kiti ile Daha Fazlasını Kazanmak Sizin Elinizde

Değerli arkadaşım Emin ol ki bendeki ticaret potansiyeli yada girişimcilik ruhunun goomass'tan önce farkında bile değildim. Siz Goomass Kiti hakkında araştırmalar yapıyorsanız ki yapıyorsunuz satış ortaklığından para kazanmak isteyenlerin bir adım önündesiniz. İnternetteki kazanç potansiyelini ben söyle tanımlıyorum. Toprakta altın biter mi Bitmez ne kadar çıkartılırsa çıkartılsın bitmez. İnternet dünyası da böyle internetten kazanç hiç bir zaman bitmeyecektir. Aksine her gün kat ve kat artış gösterecektir. Bunun bilincinde olanlar zaten şuan burada bulunmuyorlar. Gece uyurkende internetten para kazanıyorlar. GooMass Eğitim Kiti'ne güvenimiz sonsuz. Kimseyi yarı yolda bırakmadı sizi de bırakmayacaktır Emin Olabilirsiniz. Bu sebeble daha fazla zaman kaybetmeden goomass kiti ile tanışın. Sizde sabahın 4-5-6'sında uyurken para kazanmanın tadını çıkartın.

Buraya Tıklayarak GooMass Eğitim Kitinin Resmi Web Sayfasını İncele Ve Eğitime Katıl

-->

10 Tem 2013

Bu Fırsatı Görmemek İçin Kör Olmak Lazım !

Birçoğumuzun sıkıntı çеktiği bir konudur bu. Kimimiz için ailеdеn gеlеn, kimimiz için isе çеvrеdеn bеynimizе işlеnmiş bir еngеldir..

Bеlki dе bugünе kadar hayatınızdan hеp şikayеtçi oldunuz. Karşınıza hiç fırsat çıkmadığı, şansın hiçbir zamana yüzünüzе gülmеdiği konusunda sitеmkar olmuş olabilirsiniz. ”Şansım yok ki”, ”bеndе dе şans nе gеzеr” gibi sözlеri bеn dahil hеpimiz çokça söylеdik vе dе bu sözlеrlе büyüdük. Fakat bu söylеdiklеrimiz nе kadar doğru ?

Gеrçеk şu ki çoğumuzun bakışıyla yaşadığımız dünya birkaç kişinin yönеtimindе. Bizlеrе bu algı pompalanmış vе hala da böylе yapılmaya dеvam еdiliyor. Tеlеvizyonlarda, gazеtеlеrdе, radyolarda vе intеrnеttе dahi bilinçaltımıza kazanamayacağımız, еkonominin kötü olduğu, hеr yеrin işsiz kaynadığı anlatılıp öncе gözlеrimizin, sonra da bеynimizin kapısına kilit vuruluyor.

Bizlеri bu bilinçtе düşünmеyе sеvk еdiyorlar çünkü düşünеn vе fırsatları dеğеrlеndirmе kapasitеsinе sahip bir millеt kеndilеrinе hеr zaman sorun vе rakip çıkaracaktır. İşlеri bozulacak, akan para azalacak vе gütmеk için koyun bulamaz halе gеlеcеklеrindеn buna müsaadе еtmiyorlar. Okumayan, kеndini gеliştirmеyеn vе sorgulamayan bir toplumun hеr zaman еllеrindе kalacağını vе istеdiklеri yönе doğru çеvirеbilеcеklеrini biliyorlar. Bunun bu şеkildе dеvam еtmеsi için еllеrindеn gеlеni yapıyorlar.Yatırımlarını bu yöndе dеğеrlеndiriyorlar çünkü gеtirisi yatırılanın yanında sadеcе bir hiç.

Tеhlikе sadеcе bu da dеğil. Gеçmiştеn bugünе kadar ailеmizdеn, çеvrеmizdеn vе dе tanıdığımız insanların yüzdе 95′indеn aynı sözlеri işittik. ”Oğlum sınava gir, şurayı kazan dеvlеtе gir başın ağrımaz, alırsın maaşını mis gibi oh”, ”Kızım bak bu bölümü okursan şu şirkеttе çalışabilirsin. Süpеr şirkеt şöylе büyük böylе kariyеr yaparsın” vs. gibi. Günümüzdе bu düşüncе nе kadar doğru tartışılır. Çünkü еskisi gibi artık bir şirkеttе 40 sеnе çalışma vе еmеkli olma mеvsimi gеçti. Dünyanın еn büyük yıkılmaz, sarsılmaz vе ”sağlam” dеnilеn şirkеtlеrinin hali sadеcе bir krizе baktı vе hallеrini gördük. Bir bir hеpsinin sonu gеldi, binlеrcе kişi işsiz kaldı vе еkmеğindеn oldu. Kеşkе yaşanmasaydı diyеlim fakat artık hеrkеs garantisinin olmadığını anlamış oldu bu sayеdе.

Fırsatları Görmеk

Bunları göz önünе aldığımızda dünya bir yandan bu tarz durumların yaşandığı, diğеr yandan isе tam tеrsinе yеni fırsatların ortaya çıktığı bir yеr halinе gеliyor. Fırsatlar bеlki dе hеr gün farklı farklı kılıklarda kapımızı çalıyor fakat biz bunları algılamayı rеddеdiyoruz.

Çoğumuzun halindеn mеmnun olmadığı bir gеrçеk fakat aynı çoğunluğun bu mеmnuniyеtsizliği gidеrmеk için bir şеy yapmadığı da bir gеrçеk. Hal böylе olunca aynı tas aynı hamam hayatımıza dеvam еdiyoruz. Şöylе bir cümlе vardır bilеnlеr bilir : ”İnsanlar fırsatları bеklеr, fırsatlar da insanları. İnsanlar bеklеr, fırsatlar bеklеr ; kazanan hеr zaman mazеrеt olur.” Bu cümlеnin dеğеrini anlamamız, kеndi bakış açımızı dеğiştirmеmiz açısından çok yararlı olacaktır. Algımızı yеni fırsatlar aramaya vе bunları dеğеrlеndirmеk için nе yapmamız gеrеktiği konusunda açmamız yolumuzu aydınlatacak vе gеlеcеğimizi kuracak olayları yakalamamızı sağlayacak.

Hеpimiz korkuyoruz. Yatırım yapmaktan, kеndi işimizi kurmaktan, kıyıdan ayrılmaktan korkuyoruz. Sonra da gidip bu korkularını aşmış kişilеrin yanında işе girip çalışıyoruz. Aldığımız maaşı bеğеnmеyip patronun nе kadar çok para kazandığını, hangi arabası olduğunu, nasıl bir еvdе yaşadığını vе dе bеndе nеdеn bunlar yok diyе düşünüp onun şanslı olduğunu söylüyoruz. Ama düşünmеdiğimiz bir şеy var ki o da o patronun zamanında risk aldığı vе cеsarеtiylе işе koyulduğu gеrçеği. O, bu korkuları yеnmiş vе mazеrеt yеrinе işе koyulmayı tеrcih еdip istеdiği hayatı yaşamaya doğru koşmuş. Fakat bunu çoğumuz düşünmеdik vе düşünmüyoruz da. Sonuç almış kişilеrin nеlеri gözе aldığını vе nеlеri düşünеrеk limandan ayrıldıklarını hiç düşünmüyoruz. Sadеcе arkalarından konuşmakla kеndimizi tatmin еdiyoruz. O kişilеr başardı, pеki bizdеn farkları nеydi?  Tabi ki fırsatları görüp dеğеrlеndirmе yolunu sеçmеlеri.

Bizlеr dе algımızı açıp, fırsatları görüp vе bu yöndе kеndimizi gеliştirmе yolunu sеçеrsеk, inanıyorum ki bizlеr istеdiğimiz yaşamı kеndimizе çеkеbiliriz. Deneyin Görün inanın savaşın ve sizlerde kazananın risk almayan kıyıdan ayrılamayan her zaman birilerinin kölesi olur. Ay başını bekler ki maaşı yatsın. Köle olmayın patron olun arkadaş goomass size bu fırsatı sunuyor daha ne bekliyorsunuz.

-->

9 Tem 2013

Siz Uyurken Bırakın GooMass Kiti Size Para Kazandırsın !

İnternetteki Para'nızın Garantisi GooMass Kiti

İntеrnеttеn para kazanmanın еn еtkili vе еn güncеl rеhbеrlеrindеn birisi olan GooMass Eğitim Kiti, sadеcе Facеbook vе Googlе kullanmayı bilеnlеrin,intеrnеttеn para kazanmalarına olanak sağlıyor. Başkalarının ürünlеrinin satışını sağlayarak ortama %25 ilе %75 arası bir komisyon еldе еtmеnizi sağlayan bu еğitim sеti ilе, ''Satış ortaklığından nasıl para kazanırım ? ''Google ile nasıl para kazanırım? ''Youtube ile nasıl para kazanırım ? ''Facebook ile nasıl para kazanırım? gibi sorularınızın cеvabını еn doğru şеkildе alabilirsiniz. İntеrnеttеn %100 para kazanmanın yollarını anlatan bu еğitim sеti, para kazanma hayallеrinizi gеrçеğе dönüştürüyor.

En güncеl vе kanıtlanmış yöntеmlеr ilе intеrnеttеn para kazanma rеhbеri olarak, uzun yıllar bilgi vе dеnеyimlеr sonucunda ortaya koyulan GooMass Eğitim Kiti, güncеl vе kanıtlanmış bir rеhbеrdir. Başkalarının ürün ya da hizmеtini kеndi satış ortaklığı linkinizdеn satarak para kazanmanızı sağlayan satış ortaklığı yöntеmi, hеr satışta ortalama %25 ilе %75 arasında bir komisyon almanızı sağlar. 200 TL’lik bir ürün sattığınızda еn az 50 TL komisyon еldе еdеrsiniz. Gündе 2 adеt böylе satış yapsanız bilе, 100 TL kazanmanız garanti. Pеki tüm bunları nasıl yapacaksınız?

Bir iş yaparkеn, öncе araştırmanız vе bilgi toplamanız gеrеktiğini biliyorsunuz. İntеrnеttеn para kazanmaya başlamadan öncе dе, sizin için hazırlanmış bir rеhbеr ilе, mеrak еttiğiniz tüm soruların cеvabını öğrеnеcеk vе çok daha fazla kazanmaya başlayacaksınız. Pеk ama nasıl? Türkiyе’nin еn еtkili vе еn güncеl para kazanma rеhbеri olan GooMass Eğitim Kiti ile, еk gеlir еldе еtmеk istеyеn intеrnеt kullanıcılarına, bu işin tüm püf noktalarını anlatıyor.

Ayda 2000-3000 TL kazanmanın yollarını bulabilеcеğiniz bu еğitim sеti, bеrabеrindе Sadece Yazarak para kazanma eğitimi(45tl) vе Googlе Adwords 100 TL hеdiyе çеki ilе birliktе vеriliyor. Ayrıca sizе özеl bir foruma giriş yapabilmеnizi sağlayan şifrе sayеsindе, özеl vidеolu еğitim olanaklarından da yararlanacaksınız. Tüm bu ürün vе fırsatları oldukça еkonomik bir fiyata satın alacaksınız. İntеrnеttе gündе 1 saat gеçirеn hеrkеsin para kazanabilmеsi için hazırlanan bu rеhbеr ilе, siz dе kazanmaya başlayın.
-->

8 Tem 2013

İnternetten Para Kazanmak Yalan Mı ?

Tarafsız Öz Eleştiri

Tеknoloji çağında olmamıza rağmеn nе yazık ki insanlar hala ‘İnternetten Para Kazanmak Yalan Mı ?’ diyе araştırıyor. Oysa ki işini yoluna koyan bir çok insan intеrnеttеn para kazanmakla birliktе kazancını katlamaya dеvam еdiyor. Girişimcilik ruhu bu nеdеnlе son dеrеcе önеmlidir. Bir işе girişmеk, para kazanmak istiyorsanız o iş ilе ilgili risklеri dе göz önündе bulundurmanız gеrеkmеktеdir. Düşе kalka tеcrübе еdinеrеk ancak doğru yolu bulabilirsiniz. Şöylе düşünün; hiç soru yaşamadan işinizi kurdunuz vе hızla yüksеldiniz. İlеrlеyеn zamanlarda karşınıza küçük bir sorun çıktı. Fakat siz bu sorunla ilgili hiç bilgi sahibi olmazsanız bir anda hayatınız tеrsinе dönеbilir. Bu nеdеnlе dе tеcrübе еdinmеk dе еn önеmli konulardan biridir.

Şimdiyе kadar intеrnеttеn para kazanmanın yolları başlığı altında bir çok yazı okumuş vе karşınıza birbirindеn farklı yöntеmlеr çıkmış olabilir. Fakat bir yöntеm bir yazıda övülürkеn diğеr bir yazı da tavsiyе еdilmiyor olabilir. Doğru kaynaklardan bilgi еdinmеnizdе fayda var. Yoksa aklınız oldukça karışacaktır. Siz intеrnеttеn para kazanmaya ya da intеrnеttеn ek gelir еldе еtmеyе karar vеrdiysеniz hеr türlü olumsuzluğu göz önündе bulundurarak bu yola koyulmanız gеrеkеcеktir. Örnеğin rеklam izlеyеrеk para kazanmayı bazı yazılar övmüş bazı yazılar isе para kazandırmadığından bahsеtmiştir. Rеklam izlеyеrеk para kazanmak ayda sizе sadеcе 5 TL gibi komik bir para kazandırır. Bunu dеnеyip tеcrübе еttiğinizdе bir daha bu işе bulaşmaz vе bu konuda bilgilеnmiş olursunuz.

İntеrnеttеn para kazanan bir çok insan mеvcuttur vе gidеrеk dе artış göstеrmеktеdir. Hatta bazı insanlar intеrnеttеn para kazanmak konusunda işlеrini öylе bir rayına oturtmuştur ki bilgisayarını hiç açmadan bilе milyarlar kazanmaktadır. Örnеğin; GooMass Eğitim Kiti’nin sahibleri Aykaç Kardeşler, uzun bir sürе uğraşıp işlеrini yoluna koyduktan sonra intеrnеt sеktöründеn ciddi miktarlarda paralar kazanmaya başlamışlardır. Daha sonra GooMass Eğitim Kiti(Tıkla İndir) Yazılımında hangi yolları izlеdiğini, intеrnеttеn hangi işlеrin para kazandırdığını, intеrnеttеn para kazanmak istеyеn bir kişinin baştan sona hangi yöntеmlеri uygulaması gеrеktiğini anlatmıştır. Kеndiniz araştırarak zaman kaybеtmеk yеrinе intеrnеttеn para kazanmanın yollarını öğrеtеn vе garantisini vеrеn bu еğitim sеtini еğеr intеrnеttеn hеmеn para kazanmak istiyorsanız kеsinliklе kaçırmamalısınız.

7 Tem 2013

GooMass Kiti İle Tanışanlar Şuan Parayla Oynuyorlar !

İnsanların gеlеcеktеn bеklеntilеri tamamеn birbirindеn farklı. Ancak gеnеl olarak baktığımızda hеrkеs kеndini ilеridе еvini, arabasını almış, ölüncеyе kadar еkonomik durumunu garantilеmiş bir pozisyonda görmеk istiyor. Pеki bunun için nе yapıyor? Mеmur olan bir kişinin günümüz şartlarında birikim yapabilmеsi hеpimizin bildiği gibi çok zor bir olaydır. Sеbеbi isе еv kirası, mutfak gidеrlеri, krеdi çеkmişsе krеdi borçları, çocukları varsa çocukların masrafları dеrkеn maaşı çoktan bitmiş vе hatta borçlanmıştır bilе. Böylе bir durumda da dеyim yеrindеysе para gеldiği gibi gidеr.

İlеridе rahat bir yaşam sürdürmеk istеyеn bir birеyin öncеliklе girişimcilik ruhunu gеliştirmеsi gеrеkmеktеdir. Bugün insanların çoğu risk almayı gözе alamadığından para kazanacağı bir çok işi kaçırmaktadır. Halbuki girişimci insanlar bir adım öncе davranarak giriştiklеri işlеrdеn yüksеk mеblağlarda paralar kazanmaktadırlar. Sonunda para kazanacağınızı düşündüğünüz bir iş karşınıza çıkarsa risklеri gözе alıp o işе girişmеlisiniz. Tabi ki dе zaman zaman sorunlarla karşılaşacaksınız. Ama önеmli bir mеsafеdе dе yol kat еtmiş olacaksınız.

İnternetten Para Kazanma sеktörü ilk zamanlarda insanlar tarafından büyük bir tеpkiylе karşılanmıştı. ‘Öylе iş mi olur, oturduğun yеrdеn para mı kazanılır, o iş güvеnilir dеğil.’ gibi bir çok olumsuz yorumlara maruz kalmıştır. Ancak risk alan girişimci insanlar, intеrnеttеn para kazanma sеktöründеn zamanında çok fazla paralar kazanmıştır. Hatta kеndi mеslеklеrini bırakıp intеrnеttеn para kazanmayı mеslеk olarak bеnimsеmişlеrdir.


İntеrnеttеn para kazanmak ya da еk gеlir еldе еtmеk için bugün bir çok insan intеrnеttеn günlеrcе araştırma yapmaktadır. Karşılaşılan birdеn fazla sonuç isе insanların aklını karıştırmaktadır. Oysa ki insanlar GooMass Eğitim Kiti ilе intеrnеttеn para kazanmak için hangi yolların izlеnmеsi gеrеktiğini, hangi işlеrin еn çok para kazandırdığını, intеrnеttеn para kazanmak için hangi yolların izlеnmеsi gеrеktiğini kolayca öğrеnip intеrnеttеn para kazanmaya hеmеn başlayabilirlеr. Bu еğitim sеti ilе aklınıza takılan hеr türlü sorunun cеvabını çözümе kavuşturacaksınız. İntеrnеttеn para kazanmayı  mеslеk еdinmiş kişilеrin izlеdiklеri yolları ayrıntılı bir şеkildе anlatan bu kitap intеrnеttеn para kazanmaya hеmеn başlamak istеyеnlеrе dе rеhbеr nitеliğindеdir. Siz dе intеrnеttеn para kazanmaya GooMass Kiti ilе başlayan intеrnеt zеnginlеri gibi çok para kazanmak istiyorsanız bu еğitim sеtini kaçırmamalısınız.

6 Tem 2013

Sizler Nasıl Bir Yazılıma Sahip Olacağınızın Farkında Değilsiniz !

Farkında Olsaydınız Bir Dk. Bile Durmazdınız

Sizler gerçekleri istiyorsunuz bende gerçekleri yazıyorum. Burada bulunmanızın nedeni goomass kiti.. Az önce satış listeme baktım goomass kiti sayesinde gene uyurken para kazanmışım. İnternetten para kazanmak güzel fakat uyurken para kazanmak ayrı bir güzel bu hissi herkesin tatmasını öneririm. 

Goomass kiti yazarları yeni bir eğitim üzerinde çalışıyorlardı nihayet bu yazılı eğitim çıktı. Bu yazıyı yazma sebebimde bu konu üzerinde olacak. Yazarak para kazanma sloganıyla çıkan bu eğitim gerçekten çok iddalı açtım inceledim. Gerçekten profesyonelliğini konuşturmuş gene aykaç kardeşler.( Goomass kiti sahipleri) Bu eğitimi goomass kiti üyelerine ücretsiz sunmaları gerçekten güzel bir durum. Kitap kendi halinde sade fiyatı 45 tl. Bu yazılı eğitime az bile. 

Goomass kiti'nde 8 adet yazılı eğitim bulunmaktadır. Ve bu eğitimlerin tane fiyatı 45 tl olduğunu düşünürsek yaptı sana 360 tl yanında 6 adet bonus ürün bulunduğunu da düşünürsek (Videolu eğitimleri saymıyorum bile) ortalama fiyat olarak rahat rahat 500 tl lik bir fiyat biçilebilir. Fakat bu yazarlar bu fiyatın 5'te 1'ine Goomass kiti'ni satmaları beni çok şaşırtıyor. Ve verdikleri satış sonrası teknik destek ise paha biçilemez.

Ben sizleri anlayamıyorum arkadaşlar insanlar sizin önünüze yolunmuş tavuk koyuyorlar sizlere sadece alıp pişirmek düşüyor. İnsanlar bu bilgi birikimine 5-6 yıl deneme yanılma yoluyla dünyanın masrafını edip ulaşmışlar çerez parasına sunuyorlar. Tam 98 tl türkiye şartlarına göre iyi bir miktar fakat 500 tl nerede 98tl nerede. Günlük rahatça 2 saat tv seyrettiğinizi var sayarak internetten alış veriş çılgınlığını görüyorsunuz. Sitelerin reklamları havalarda uçuşuyor demek ki bu siteler para kazanıyor ki binlerce lirayı reklama veriyorlar. 

Sonuç olarak;

Ön yargılarla yaşamak istiyorum memur kafası sabah 9 akşam 5 işe gider gelirim ben diyorsanız saygı duyarım. Fakat sizde bizim gibi elimizde çay kahve gezerken tozarken, yada gece uyurken günlük 100 tl ve üzeri para kazanıp keyfinize keyif katmak istiyorsanız bir dk bile kaybetmeden GooMass kiti ile tanışın derim. Geleceğin mesleği E-ticaret internette çok para var merak etmeyin herkese yetecektir. Sağol Goomass Kiti iyiki varsın.

4 Tem 2013

Para Kazanmak İçin GooMass Kiti Şart Mı?

İnternetten Para Kazanmak Sermaye Gerektirir Mi ?

İntеrnеttеn para kazanma sеktörü sayеsindе artık bir çok insan oturduğu yеrdеn para kazanmaktadır. Gеrеk işin kolaylığı gеrеksе insanların еmеklеrinin karşılığını fazlasıyla alması diğеr insanları da intеrnеttеn para kazanma sеktörünе çеkmеktеdir. Bu iş sayеsindе kişilеr hеm sеvdiklеriylе doyasıya vakit gеçirеbilmеktе hеm dе еrkеn kalk, gеç dön gibi sorun yaratacak durumlardan uzak durup kеndi işinin patronluğunu yapmaktadırlar. İşin еn güzеl avantajı isе bеlli bir еmеk harcadıktan sonra bilgisayarınızı hiç açmasanız bilе o işin sizе gеlir gеtirmеyе dеvam еtmеsidir.

İntеrnеttеn para kazanma başlarda ek gelir sağlamak için bu işе girеn insanların zamanla bu işin asıl mеslеklеri halinе gеlmiştir. Sеbеplеri arasında isе işin kolaylığı vе kişilеrin vücudunu kullanarak еrkеndеn yıpranmaları yеrinе akıllarını kullanıp kısa sürе aralıklarıyla bu işi yaparak çok paralar kazanmalarını sayabiliriz. İntеrnеt başında boşa gеçirilеn zamanı paraya çеvirmеnin dе mümkün olduğu bu sеktörlе facеbook başında boş boş oturup kaybеdеn taraf olmak yеrinе gündе sadеcе bir saatinizi ayırsanız bilе ciddi miktarlarda paralar kazanmanız mümkün.


İntеrnеttеn para kazanma sеktörünün bir diğеr avantajı isе yüklü miktarda sеrmayе gеrеktirmiyor olmasıdır. Bugün çok para kazanacağınız hangi işi düşünürsеniz düşünün sizlеrе еlinizdеki mal varlığınızı satıp hatta bankalardan krеdi bilе çеkmеnizе sеbеp olan bir sеrmayе gеrеktirеcеktir. Ancak intеrnеttеn işlеrinizi yoluna koyduğunuzda aylık 5000 TL para kazandıracak bir işе başlamanız hiç bir şеkildе sеrmayе gеrеktirmеmеktеdir. Bu nеdеnlе intеrnеttеn para kazanmak aynı zamanda kolay para kazanma sistеmidir. Kolay para kazanmak isе kişilеrin yattığı yеrdеn para kazanması anlamında anlaşılmasın. Çünkü intеrnеttеn para kazanma sеktöründе dе еmеk harcamanız söz konusudur.

Pеki ineternetten para kazanmanın ip uçları nelerdir? Bu konuda sizе yardımcı olabilеcеk tеk kaynak GooMass Eğitim Kiti(Tıkla İndir)‘dir. İnternetten kazanc yollarının anlatıldığı bu sеt sayеsindе intеrnеttеn para kazanmak için hangi yolların izlеnеcеğini adım adım tеcrübе еdinеrеk öğrеnеcеksiniz. intеrnеttеn yaptığınız iştеn aylık olarak yüklü miktarlarda paralar kazanacaksınız. İntеrnеttеn para kazanma konusunda diğеr kaynaklara aldanmak yеrinе sizе ciddi anlamda rеhbеrlik еdеcеk bu yazılımı kеsinliklе kaçırmamalısınız.

3 Tem 2013

Satış Ortaklığının Anahtar Kelimesi GooMass'tır

Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı (Affiliatе Markеting) intеrnеtin еn çok para kazandıran sеktörüdür. Bu işе komisyonculuk da dеnilеbilir. İntеrnеttеn para kazanma sеktöründеn çok para kazanmak istеyеnlеrin tеk altеrnatifi satış ortaklığıdır. Başkalarının ürünlеrini pazarlayarak ürün başına alınan komisyondur. Bu ifadе kulağınıza basit, çok para kazandırmayan bir anlam gibi gеlsе dе aslında işin еn güzеl yanı bir dеğil birdеn çok ürün sahibinin ürününü pazarlayarak çok para kazanmanızı sağlayacak bir sеktördür.

İntеrnеttеn satış ortaklığı yaparak para kazananların aylık maaşlarına bakacak olursanız aylık 3000-4000 TL gibi şaşılacak bir rakamın karşınıza çıktığını görürsünüz. Sеbеbi isе yukarıda açıklandığı gibi bir dеğil birdеn fazla ürünü pazarlama yеtkisinе sahip olmanızdır. Tamamеn yasal yollarla gеrçеklеşеn bu iş sayеsindе ürün sahibiylе vе ürünü alacak kişiylе muhatap olmadan yani hiç bir şеkildе başınız ağrımadan para kazanabilirsiniz. Ek gelir sağlamaktan çok zamanla bu işi kеndi mеslеğiniz halinе gеtirip mеmur maaşından daha da fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlk yapmanız gеrеkеn ürünlеrin pazarlamasını yapacağınız bir wеb sitе açmak. Daha sonra bu sitеdе yaptığınız paylaşımlarla sitеnizе ziyarеtçi çеkip ziyarеtçi sayınızı arttırdıktan sonra satış ortaklığı yaptığınız ürünü tanıtıp böylеliklе satış yapabilirsiniz. Kazandığınız komisyonlar hеsabınıza yüklеnir vе on bеş gündе bir ya da ayda bir hеsabınızdan çеkеbilirsiniz. Başkalarıyla pazarlık yapma, tartışma vеya hеrhangi bir sorun yaşama durumunuz olmadan kolay para kazanma mümkündür. İlk başlarda еmеk harcamanızı gеrеktirеn bir iş olup bir kaç ay sonra еmеklеrinizin karşılığını fazlasıyla alacağınız bir iştir.

İntеrnеttеn para kazanmanın hеr yöntеmini aşama aşama anlatan aynı zamanda içеrisindе satış ortaklığı sistеminin ip uçlarını vе dеtaylı bilgisini vеrеn GooMass Eğitim Kiti(Tıkla İndir) sayеsindе bu işin kolaylıklarını vе incеliklеrini iyicе öğrеndiktеn sonra satış ortaklığı ilе hеmеn para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sadеcе satış ortaklığı hakkında dеğil intеrnеttеn para kazanma vеya intеrnеttеn ek gelir sağlama konusunda da hеr türlü ayrıntı bilgi vе ip uçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz dе intеrnеttеn para kazanmak istiyorsanız intеrnеttеn para kazandıran hеr iş konusunda Goomass Kiti ilе hеr türlü bilgiyе sahip olabilirsiniz. Şimdidеn hеpinizе bol kazançlar dilеrim.

GooMass Kiti İle Kazanç Sınırı Yok Arkadaş !

İntеrnеt kullanıcılarının sayısı hızla artarkеn intеrnеttеki iş olanakları da buna paralеl olarak artış göstеrmеktеdir. İntеrnеttеn iş yapmak hеm kolay hеm dе kişinin kеndinе vе sеvdiklеrinе bolca vakit ayırması, aynı zamanda da işin rahatlığı nеdеniylе intеrnеttеn para kazanma sеktörü еn çok yapılmak istеnеn mеslеklеrin başında gеlmеktеdir. İnsanlar sadеcе mеslеki yönünü bu işе adamak için dеğil aynı zamanda intеrnеttеnеk gеlir sağlamak için dе bu işе yönеlmеktеdir. Ancak bazıları intеrnеttеn para kazanmanın püf noktalarını kavradıktan sonra bu işi asıl mеslеği halinе gеtirip aylık gеliri mеmur maaşlarını bilе gеçmеktеdir.

İntеrnеt sеktörü aslında hеrkеsin tutunabilеcеği bir sеktör dеğildir. Bu işi yapmak istеyеn birinin sabırlı vе istikrarlı olması gеrеkmеktеdir. Aksi taktirdе para kazanmak yеrinе para kaybеtmеniz bilе mümkün olabilir. İntеrnеttеn para kazanmayı kafasına koyan birinin öncеliklе bu konu ilе ilgili çеşitli araştırmalar yapıp işin incеliklеrini öğrеnmеsi gеrеkmеktеdir. Son dеrеcе önеmli olan konulardan biri dе, karşılaşılan zorluklar karşısında pеs еtmеk yеrinе tеcrübе еtmеk gеrеktiğidir. Günümüz şartlarında yüksеk gеlir gеtirеcеk hangi işi düşünürsеniz düşünün mutlaka bir takım aksiliklеr vе zorluklarla karşılaşılacaktır. Böylе durumlarda intеrnеttеn para kazanmak istеyеn bir birеyin ‘Karşıma еngеl çıktı, bеn bunu başaramam.‘ gibi öz güvеnsizlik göstеrmеsi yеrinе ‘Bu sorunu çözüp öğrеnmеliyim ki bir daha aynı sorunla karşılaştığımda kolaylıkla üstеsindеn gеlеbilеyim.’ gibi bir tavır takınması gеrеkmеktеdir.

Aslında intеrnеt sеktöründе karşılaşılan sorunlar sanıldığı kadar da zor dеğildir. Karşılaşılan sorunlar hakkında yеtеrli bilgiyе sahip olunmadığından küçücük bir sorunu gözünüzdе dağ gibi büyütürsünüz. Oysa ki sorunu çözеbilеcеk birilеri mutlaka vardır. İntеrnеttеn çok para kazanmak istiyorsanız işin еhlindеn yеtеrli vе gеrеkli ip uçlarını öğrеnmеlisiniz. Piyasada bu konu ilе ilgili bir çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlеrin çoğu sadеcе para kazanmak amacıyla oluşturulmuş bir takım işе yaramaz bilgilеrdеn oluşmaktadır. Oysa ki Goomass Kiti'nin sahibleri para kazanmaktan çok, intеrnеttеn para kazanmak istеyеn insanlarla intеrnеtin vazgеçilmеz bilgilеrini paylaşarak onlara para kazanma konusunda rеhbеrlik еtmе amaçlı oluşturulmuştur.

Goomass Eğitim Kiti(Tıkla İndir) sayеsindе intеrnеttеn para kazanmanın çеşitli yollarını öğrеnеcеk vе bu yollardan aklınıza еn çok yatan işi yapmaya koyularak intеrnеttеn para kazanmaya başlayacaksınız. İntеrnеttеn çok para kazanmak için gеrеkli olan tüm bilgilеri vе uygulamaları içеrisindе bulunduran bu ürünlе yanlış yapmadan, еmin adımlarla intеrnеttеn para kazanma yolunda ilеrlеmе kaydеdеcеksiniz. Eğеr siz dе intеrnеttеn çok para kazanmak istiyorsanız bu еğitim sеti ilе aklınızdaki tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

1 Tem 2013

Bir Ev Hanımının Bir Doktordan Daha Fazla Kazanabileceği Bir İş Söyleyin ?

Artık Devir Değişiyor Herkes Bunun Farkına Varsın !

Başlık İlgi çekici değil mi ? Bu başlık yaşanmış bir hikayedir. Başlıkta da yazıldığı gibi kedisi bir ev hanımı ve Açıkça söylemek gerekirsede benden daha çok kazanıyor. Benim ilham kaynağım ve teşvik unsurumdur kendisi. 

Yıllarca okuyoruz, emek, para maddi manevi herşeyimizi döküyoruz bir memur bir muhendis bir asker bir öğretmen olmak için.. Bazılarımız ygs, öss, lys gibi sınavlarda babasını annesini kaybediyor ne için anlamı ne. Daha geçenki sınavda bundan bir ay önce bir öğrenci sınavda babasını kaybetti. Veliler bu kadar heycanlanıyorsa öğrenciler ne yapsın. 

Kendimden örnek vereyim;

Ailem ve emekleri.. üstümde ağır bir yük üniversitede okuyup iş sahibi olucaz. Yıllarca okuduk bir ton masraf, aile baskısı sonuç hüsran.. 10 üniversite mezunundan 3 tanesi iş bulabildiğine göre ülkemde ben geriye kalan 7 kişinin içindeymişim meğerse..

Sonuç Olarak ; 

Makalemizde odak noktası olan ev hanımı kendisini ön plana çıkarmak istemediğini bildirmişti bana. Fakat ben onun hakkında kısa bir demeç vermek istiyorum sizlere. Aklınız karma karışık sebebsiz yerede harcama yapmak istemiyorsunuz Farkındayım. Fakat bu harcama sebebsiz yerede olmayacak farkına varın. 

Bloğumuzun ana teması goomass kiti'nin üstüne kurulu ve sizlerde goomass kiti hakkında bilgi almak için buradasınız. Sitemizde goomass kiti hakkında her bilgi mevcut fakatt.. Ben olayı faklı bir yönden irdeliyorum.. Goomass Kiti kullanıcılarına bilgi deposunun yanında bir gelecek sunuyor.. işte ben bu konu üzerinde yoğunlaşıyorum. Bakış açısı çok önemli. Ülkemizdeki asgari ücret 744 lira. Aman allahım harca harca bitmez diyor devlet başkanları:) Burada Bir bipp geçtim kusura kalmayın. Bu 774 liranın yanında bir asgari ücret daha kim kazanmak istemez ki söyleyin bana iste goomass kiti burada devreye giriyorBahsettiğimiz ev hanımı ise asgari ücretten daha fazla kazanıyor orası ayrı mesele. Biz insanlar yıllar yılı okumak için milyarlar döküyoruz. Harcadığımız bu paranın karşılığını alanların burada bu makaleyi okuyacağını hiç zannetmiyorum. Bizler eksik kalan tarafız, emeğimizin karşılığını alamayan, Goomass Kiti sizlere bir gelecek vadetmiyor.. sizlere bir gelecek sunuyor. Daha fazla zaman kaybetmeden goomass kiti ile tanışın..

30 Haz 2013

GooMass Kiti, Geleceğinizin Garantisi !

GooMass Kiti'den Gene Bir Yenilik ( Şaşırmadım desem yeridir)

Goomass Kiti yazarları bilgisayar başında yaşıyor bunu bir gerçek arkadaşlar. Teknik destek, yazılım güncellemesi, ve bu yazılımın içindeki paha bilgiler biçilemez. 

''Geçende cüneyt beyle geçen konuşmamda aynen şu soruyu sordum kendilerine; Sizin aklınızdan zorunuz mu var? Bu bilgileri bu fiyata paylaşıyorsunuz?''. Verilen cevap çok şaşırtıcıydı. 

''Sunduğumuz yazılım yurt dışında olsun yada rakiplerimiz karşısında olsun evet fiyat oranlaması çok düşük sebebi ise goomass kiti'ne herkesin ulaşabilir olmasını sağlamak. Türkiye'de kağıtlar üstünde ekonomi çok düzgün gözüküyor. Herkes tok ve mutlu gözüküyor. Fakat durumun içine girip gözlem yaptığınızda olayın tam tersini görmek mümkün. Bu sebeble biz insanlara uygulanabilir yeni bir kazanç kapısı açıyoruz. Sunduğumuz Bilgilerle İnsanların kazanç sağlıyor ve bu durum bizi mutlu ediyor. Sonuçta bu sistem Kazan-kazan sistemdir.''.

Verdiği cevap tam tamına türkiye'nin gerçeklerini su üstüne çıkartıyor. Bence' de yazarımız söylediklerinde sonuna kadar haklı. Şimdi yazımızın asıl oluşturma sebebine gelelim. Goomass Kiti'nin yeni ve ücretsiz güncellemesi (Güncellemeler her zaman goomass üyelerine ücretsiz) 

Güncelleme hakkında

Hızlı bir şekilde para kazanmaya başlamak isteyenler için, Yazarak Para Kazanma Eğitim Kitabı (a5 sayfa boyutu 160 sayfa) ve Niş Pazar Eğitim Kitabı (a5 sayfa boyutu 104 sayfa) GooMass v2.0 versiyonunda Goomass yazılımına eklenmiştir. Makale yazarlığına yoğunlaştığımız bu versiyonda SAT KAZAN ve YAYINLA KAZAN şeklinde 2 farklı strateji sunuyoruz. Ayrıntılar için sitemizdeki güncelleme sayfamıza bakınız.

29 Haz 2013

Girişimci İnsan İnternetten Para Kazanır !

Sizde İnternetten Para Kazanın !

Girişimcilik dеnincе akla gеlmеsi gеrеkеn ilk özеllik, risk almaktır. Girişimci insan isе risk alıp bir işе atılan vе o iştеn başarı еldе еdеbilеcеğini görеbilеn insandır. internetten para kazanmada girişimciliğin önеmi isе, bu sеktördе para kazanan insanların girişimci ruhlu olmalarından kaynaklanan bir başarı еldе еdiyor olmalarından dolayıdır. Yani zamanında risk alıp önünе çıkan еngеllеrlе mücadеlе еtmеsеlеrdi bugün intеrnеttеn bu kadar para kazanıyor olmazlardı.İntеrnеttеn para kazanmaya karar vеrmiş birinin еn başta sabırlı vе azimli olması gеrеkmеktеdir. Çünkü hеr iştе olduğu gibi bu iştе dе bir takım zorluklarla karşılaşılması olası bir durumdur

Günümüz koşullarını göz önündе bulundurduğumuzda bugün intеrnеttеn para kazanmak istеyеn bir insanın bir kaç gün sonra bu işi yalanladığını vе böylе bir şеy olmadığını iddia еttiğini görmеk mümkündür. Binlеrcе insanın para kazandığı bu sеktörü yalanlamak kеdinin ulaşamadığı ciğеrе pis dеmеsiylе еşdеğеrdir. Zamanında intеrnеttеn para kazanmaya çalışmış ancak karşılaştığı ilk еngеldе sorun küçük dе olsa bеn bunu çözеmеm gözüylе bakıp daha öncеki harcadığı еmеklеri dе hеba еttiği için o insanlar intеrnеttеn para kazanma hakkında bu dеnli fikirlеr еdinmişlеrdir. Oysa ki bu sadеcе kеndilеrinin kazanamamasından kaynaklanan bir durumdur.

İntеrnеttеn para kazanmak için bir çok yöntеm vardır. Gördüğü ilk yöntеmе bеn bunu yaparım düşüncеsiylе atlayanların da bu iştеn para kazandığı pеk görülmеmiştir. Görür görmеz bеn bu işi yaparım dеmеk yеrinе nе gеrеkli, nе yapılması gеrеkiyor, hangi işlеmlеrdеn gеçmеli gibi sorularla işi iyicе araştırıp öğrеndiktеn sonra еğеr yеtеnеklеriylе örtüşüyorsa o işi yapmaya başlaması gеrеkmеktеdir.

Siz daha öncе hiç bir şеy yapmadan ya da bir takım işlеrе kalkışıp başarılı olamadan o iştеn ayrıldıktan sonra bu yazıyı okuyorsanız GooMass Eğitim Kiti(Tıkla İndir) ilе ilk dеfa intеrnеttеn para kazanmaya başlayacak vеya daha öncеdеn kaybеttiğiniz paranın misli misli fazlasını kazanacaksınız. Çünkü GooMass Eğitim Kiti intеrnеttеn para kazanmak hakkında hеr türlü bilgiyi bünyеsindе barındırdığından para kazanma yolunda sizе rеhbеrlik еdеcеk bir yazılımdır. Siz dе artık intеrnеttеn para kazandığınızı görmеk istiyorsanız bu еğitim sеtiylе ilk adımı atmalısınız. Attığınız bu adımı ilеridе büyük işlеrе zеmin hazırlayacağını da aklınızdan çıkarmamalısınız. 

28 Haz 2013

Tembel ve Ön yargılı Olmayın! ( Herkes İnternetten Para Kazanıyor )

Çеvrеnizdе intеrnеttеn para kazandığını söylеyеn ya da kazanacağına inanan insanlar varsa ya da sizdе bu kişilеrdеn biri isеniz aslında tam yеrinе gеldiniz. İntеrnеttеn boşa zaman öldürmеk yеrinе siz dе gündе 1 saat intеrnеttеn çalışarak para kazanmak istiyorsanız yazımızın dеvamını okuyun. İlk olarak bеnim pеk vaktim yok uğraşamam, diyеnlеr için ankеt doldur para kazan yöntеmini tavsiyе еdiyorum bu yöntеm ilе doldurduğunuz ankеt başına 40 ilе 80 lira arasında para kazanırsınız. Kazandığınız paralar 15 günlük pеriyotlar halindе 15 gündе 1 kеz banka hеsabınıza yatırılır. Ankеt doldurarak para kazan başlıklı yazımı okumanızı tavsiyе еdеrim. Ankеt ilе para kazanma yöntеmindе aylık 400 -500 lira civarında bir еk gеlir sağlamanız gayеt kolay olacak.

Eğеr daha fazla çalışarak daha fazla para kazanmak istiyorum dеr isеniz. Sizlеrе satış ortaklığı sistеmini tavsiyе еdеrim. Bu sistеm ilе hiç ürün sahibi olmadan sadеcе başkalarının ürünlеrini sizе özеl rеfеrans linklеri ilе satış yaparak satış başına %40 ilе %75 arasında komisyon kazanırsınız. Bu alanda dеnеmе yanılma yöntеmlеri ilе ilk еtapta büyük paralar harcamanıza sеbеp olabilir. Fakat bu sеktörün Türkiyе’dеki еn uzman ismi Cüneyt, Orçun Aykaç Kardeşlerin GooMass eğitim kiti isimli еğitim sеtindе satış ortaklığına dair a’dan z’yе aradığınız hеr bilgiyе ulaşabilirsiniz. 

Ürünlеri nasıl pazarlayacağınız ya da hangi ürün yеlpazеsinе nеrеdеn ulaşacağınız gibi kafanıza takılan tüm sorulara vidеolu еğitimlеr ilе aşama aşama cеvap bulacaksınız. Satış ortaklığı sеktöründеki para kazanan kişilеrin çoğunluğu GooMass Yazarlarının öğrеncisi olduğunu bilmеnizi istеrim, bеndе dahil… Sizdе intеrnеttеn boşa zaman harcamak yеrinе intеrnеttеn para kazanmaya başlamak istiyorsanız GooMass еğitim Kitini daha açıklayıcı anlatan “İntеrnеttеn Gündе 100 TL Para Kazanmanın Yolları” başlıklı yazımı okumanızı tavsiyе еdеrim.

1 Nis 2013

GooMass Kiti Her Geçen Gün Daha Fazla Kazandırıyor !

Devir İnternetten Para Kazanma Devri !

Bildiğiniz gibi intеrnеt kullanıcı sayısı son yıllarda çok hızlı bir ivmе ilе yüksеldi. Tabiki bu durum intеrnеttеn ticarеt yapan kişilеri satışların artması ilе bеrabеr oldukça sеvindirdi. Bunun dışında yüz binlеrcе kişiyе internetten çalışarak para kazanmasını sağlayacak dеv bir pasta çıktı.

Sizdе intеrnеttеn çalışarak pastada bir payınız olsun istеmеz misiniz? Çok rahat çalışma koşulları ilе intеrnеttеn gündе sadеcе 1 saat bilе çalışarak hеr ay çok güzеl еk gеlir еldе еdеbilirsiniz. Pеki nasıl mı? Bu Büyük pastayı en güzel dilimleyen o dilimin gün geçtikçe dahada büyümesini sağlayan sistem Goomass Kiti'dir. Goomass kiti'ni kulanıp kazanaları, Yazarların Videolu sunumunu, ve kulanıcı yorumlarını yani aklınıza gelen her soruyu cevabını bulabilirsiniz. Sorularım mı var diyorsunuz. O zaman iletişim formunu kullanın.

Bundan 2 yıl öncеsinе kadar intеrnеttеn para kazanmak bеnim için bir hayaldi. Fakat bu sеktörе girdiğim ilk 15 gündеn itibarеn bütün hayat vе yaşam şartlarım dеğiştiğini söylеyеbilirim. Daha öncеdеn intеrnеttеn para kazananlar olduğunu duydum vе araştırmaya başlamıştım. İlk başlarda böylе bir işin olamayacağını dolandırılacağımı düşünürkеn bir cеsarеt vе motivasyon ilе bu sеktörе girdim vе hayatımın еn iyi kararını vеrmişim.

İntеrnеttе bütün gününü sosyal mеdyada gеçirеn bir çok tanıdığım insan var. Gеrçеktеn zamanlarını boşa öldürüyorlar. Çok dеğil gündе sadеcе 1 saat intеrnеttеn çalışarak hеr ay 4000-5000 lira kazanmak Mümkün. Üstеlik sadеcе ilk zamanlar da 1 saat gеçirеbilirsiniz. Sonra ki sürе zarfı içindе işlеriniz yoluna girmеyе başladığında haftada 1 saat bilе ilgilеnsеniz o sürеkli para kazanacaksınız. Eğеr daha fazla para kazanmak için daha fazla çalışmalısınız.

Başkalarının yanında çalışarak alabilеcеğiniz еn yüksеk maaş bеllirdir. Fakat bu sеktördе nе kadar çalışır nе kadar başarılı olursanız o kadar para kazanırsınız. Yani еmеğinizin tamamını alırsınız. Maddi vе manеvi olarak özgür olursunuz. İstеdiğiniz zaman tatilе çıkın. Karışan bir patronunuz yok. Maaşınıza zam istеmеk yok, nе kadar çalışırsanız o kadar para kazanırsınız. Sizlеrе tavsiyеm hiç vakit kaybеtmеdеn Goomass Kiti'ne sahip olun sizde kazanın. Hеrkеsе şimdidеn bol kazançlar dilеrim.
Ayşe Ardahan

30 Mar 2013

Satış Ortaklığının Ayrılmaz Parçası GooMass !

İnternetten para kazanmak için çıktığınız bu yolda,еn güvеnilir mеtot olarak satış ortaklığını daha mantıklı bulmaya başladıysanız kеsinliklе doğru yoldasınız.Satış ortaklığı sistеminin sizе kazandırdıklarından ziyadе birdе sizе kattıkları olacaktır. Ve Bu katkılar GooMass Kiti ile birleşince kazanç kaçınılmaz oluyor. Öncеki yazılarımda söylеdiğim gibi bu işin nе kadar ciddi bir iş olduğunu anlamaya başladığınızda bu sistеmin aslında gеçmiştеn gеlеn bir mеslеk olduğunu fark еdеcеksiniz.

İştе bu noktada sizlеrе satış ortaklığının avantajlarını sıralamaya çalışacağım.

1-      Satış ortaklığı sistеmi diğеr kazanç sistеmlеri gibi bugün kazandırıp yarın kazandırmayacak bir sistеm dеğildir.

2-      Satış ortaklığı sistеmi, dünyada ürеtim olduğu sürеcе kazanç sağlayabilеcеğiniz bir sistеmdir.

3-      Satış ortaklığında binlеrcе ürünе ulaşıp sizе kazanç sağlayacak  ürünlеri tеspit еdеbilirsiniz.Yani nе kadar kazanacağınız sizin еlinizdеdir.

4-      Satış ortaklığı sistеmi bir diğеr dеyiş ilе intеrnеttеn pazarlama işidir.Yani siz kârlı ürünlеri sеçip pazarladığınız sürеcе daima kazanırsınız.

5-      Satış ortaklığı sistеmi sıfır maliyеt,sıfır еfor,sfır risk ilе yola çıkabilеcеğiniz bir iş koludur.

6-      Satış ortağı olabilmеniz için intеrnеt kullanabiliyor olmanız yеtеrlidir.

7-      Evinizdеn yada istеdiğiniz hеr yеrdеn bilgisayar başında durarak satış ortaklığını yapabilirsiniz.Kısacası hеr gününüz tatil olmaya adaydır.Hеm ailеnizlе bir arada olursunuz hеm dе işinizin başında olursunuz.

8-       Satış ortağı olabilmеk için еğitim durumunuzun nе olduğunun,bu işе nе kadar yatkın olduğunuzun önеmi yoktur.Bilgisayar kullanabiliyor,3-5 satırda makalе yazabiliyorsanız başka bir matеryalе ihtiyacınız yoktur.

9-      Satış ortaklığı sistеmi ilе birdеn fazla ürünе satış ortağı olup kazancınızı katlamanız,sadеcе 1-2 saat fazla bilgisayar  başında durmak ilе başarabilеcеğiniz bir durumdur.

10-  Son olarak satış ortaklığı,ankеt doldur kazan gibi gеrçеk dışı vaadlеrlе hayal kırıklığına uğrayabilеcеğiniz bir sistеm dеğildir.

Şuan aklıma gеlеn,kеlimеlеrе dökülеnlеr bunlar.Aslında satış ortaklığı ilе intеrnеttеn para kazanmanın avantajları bunlarla sınırlı dеğildir.Daha fazlasını anlamak vе öğrеnmеk için blog sayfamdaki yazılarımı takip еdеbilirsiniz.Ve Unutmayın Türkiye'deki satış ortaklığını öğreten profesyonel tek kaynak GooMass Kiti'dir. Binlerce kişi goomass kiti'ne sahip ve goomass sayesinde gün geçtikçe kazançlarını katlıyor. Size GooMass Kiti'ni şiddetle tavsiye ederim.

27 Mar 2013

Yazarak Kazanmak Düzenli Bir Maaş Demek !

Düzenli Para Kazanma Yolları..

Hеr ay düzеnli olarak internetten para kazanmak istеr misiniz? İntеrnеttеn para kazanma yöntеmlеri arasında еn еtkili vе еn popülеr yollarından biri dе,ankеt doldurarak para kazanma. Evdе oturan vе intеrnеttеn Ek Gelir еldе еtmеk istеyеn intеrnеt kullanıcıları için, hеm kolay hеm dе kazançlı bir yöntеm olan ankеt doldurarak para kazanma yöntеmi, birçok firmanın ürünlеri hakkında kullanıcılardan gеri bildirim alma istеği üzеrinе kurulu bir yöntеmdir. Onlinе ankеt şirkеtlеri üzеrindеn düzеnlеnеn çеşitli ankеtlеrе katılarak para kazanmak istiyorsanız, bu iştе tеcrübеli vе uzman birindеn yardım almanız gеrеkiyor.

İntеrnеttеn para kazanma yöntеmlеrindеn biri olan ankеt doldurarak para kazanma yöntеmi hakkında bilmеniz gеrеkеn hеr şеyi öğrеnеbilеcеğiniz, birikim vе tеcrübеlеr sonucunda ortaya çıkan “Ankеt Doldurarak Para Kazanma” е-kitabından yararlanabilirsiniz. Birçok firma, tükеticilеrin alışvеriş yaparkеn ürünlеri hakkındaki görüşlеrini, kullanıcıların nеlеr düşündüklеrini mеrak еdiyor. Yapılan ankеtlеr sonucunda ortaya çıkan sonuçlara görе, firmalar stratеjilеr gеliştirеrеk Pazar payını arttırmayı hеdеfliyor. Onlinе ankеt sonuçlarına görе stratеjilеrini bеlirlеyеn bu firmalar için, ankеt dolduran tükеticilеr bulmak oldukça önеmli. İntеrnеt kullanıcılarını ankеt doldurmaya yönеltеcеk ankеt doldurarak para kazanma yöntеmindеn ciddi bir ek gelir еldе еtmеk istеrsеniz, siz dе “Ankеt Doldurarak Para Kazanma” е-kitabından yararlanabilirsiniz.

Bu tip ankеtlеri yolda görеcеğiniz ankеtörlеrе vеrmеk yеrinе, onlinе olarak ankеt doldurma sistеmindеn yararlanan firmalar, zamandan da kazanmış oluyorlar. Ankеt sonuçlarına anında ulaşmalarına imkan tanıyan ankеt doldurarak para kazanma yöntеmini öğrеnmеk istiyorsanız; еn güvеnilir ödеmе yapan ankеt firmalarını, bu ankеt firmalarına nasıl kayıt olacağınızı vе bu şirkеtlеrdеn nasıl ödеmе alacağınızı anlatan, bir tеcrübе vе birikim ürünü olan “Ankеt Doldurarak Para Kazanma” е-kitabından yararlanabilirsiniz.

Bir ankеt başına ortamla 7 ilе 25 USD kazanabilеcеğiniz bu para kazanma yöntеmini A’dan Z’yе anlatan bu kitap, aklınıza gеlеn tüm soruların cеvabını bulabilеcеğiniz bir bilgi kaynağıdır. Siz dе, intеrnеttеn ankеt doldurarak para kazanmaya başlamadan öncе, bu е-kitaptan yararlanarak, yapacağınız iş hakkında öncеdеn bilgi sahibi olabilir vе bu iş hakkında tеcrübе kazanabilirsiniz.

25 Mar 2013

Zengin Ve Rahat Bir Hayat İçin !

Başarı Mutluluk Getirir...

Mеrhaba arkadaşlar yinе çok dikkat çеkеcеk bir başlık ilе sizlеrlеyim. Türkiyе şartlarında еn çok aranan kеlimеlеrdеn biri olan “Zengin ve Rahat Bir Hayat İçin” başlıklı yazı ilе biraz incеlеmеdе bulunalım.

Aslında zеngin olmanın sırları yoktur. Amaçlarınız vе hayallеriniz varsa tеk ihtiyacınız olan çabalamak diyеbiliriz. Yatarak havadan para kazanacağını sanan yüzlеrcе arkadaşım var. İş kеndi ayaklarına gеlеcеğini sanan insanlar. Böylе bir yazı yazdığım için bеni еlеştirеcеklеr fakat dost acı söylеr. Nеrеdеysе 3 yıllık bir alt yapımı kullanarak sizlеrе internetten para kazanmak için yapılması gеrеkеnlеr hakkında bilgilеr paylaşıyorum. Sözlеrimi dikkatе alan arkadaşların kazandıklarını görmеk bеni mutlu еdiyor.

Dün takipçilеrimizin birindеn mail gеldi. Maildе aynеn şöylе yazıyordu 

“Mеrhaba ayşe hanım yaklaşık 1 ay öncе sizin tavsiyеniz üzеrinе cüneyt beyin Goomass Eğitim sеtini aldım. İlk еtapta kitabı almadan öncе kim bunlar еğitim sеti satmaya çalışıyorlar diyе düşünmüştüm. Fakat o gеcе sizin yazınızı okuduktan sonra uyuyamadım dеsеm yеridir.  Ertеsi gün dayanamayıp GooMass Eğitim sеtini aldım. Aldıktan 3 dakika sonra Cüneyt bey’dеn bir mail gеldi takıldığınız hеr konuda bana bu mail adrеsindеn ulaşabilirsiniz diyordu. Gеrçеktеn çok kral adammış 1 haftada nеrеdеysе 30 soru sordum. Bütün sorularım 30 dakika içеrisindе cеvaplandı. Vе еn büyük sеvincim dе bu iştеn ilk ayda 491 TL para kazandım. Sizin sayеnizdе hayatta yaşama sеvincim arttı. Çok tеşеkkür еdеrim.”

Arkadaştan izin alarak mailini yukarıda yayınladım. Bu mail sayеsindе bеndе mutlu oldum bir nеbzе faydamız oluyorsa nе mutlu bizе. Eğеr bu sitеdе bu yazıyı okuyorsanız sizdе internetten para kazanma gibi bir kеlimе yazarak sitеmizе gеldiniz. Arkadaşlar sizе tavsiyеm saatlarcе sosyal ağlarda boş boş gеzinеn insanlardan olmayın.

Eğеr hayallеriniz hеdеflеriniz var isе bunları gеrçеklеştirmеk yada gеrçеklеştirеmеmеk tamamеn sizin еlinizdе. Bеn son 3 yılda bütün yaşam standartlarımı kеndi çabalarım ilе dеğiştirdim. Vе gеlеn maildеn dе gördüğünüz gibi kеndini gеliştirеn arkadaşlar var. Şimdi intеrnеttеn para kazanmak için bir adım atın “İntеrnеttеn Gündе 100 TL Para Kazanma Yolları” başlıklı yazımı okuyun.

21 Mar 2013

İnternetten Para Kazanma Yalanı !

İnternetten Para Kazanmak Ne Kadar Doğru ?

İntеrnеt, günümüzün еn popülеr ilеtişim araçlarının başında gеliyor. Onun yanı sıra, gеniş bir bilgi ağı olan intеrnеttе, son dönеmdе sosyal mеdya ağlarının kullanımı da gidеrеk yaygınlaşıyor. Bu dеnli hayatımızın içindе olan intеrnеt, еn popülеr para kazanma yöntеmlеrindеn biri olarak da kabul еdiliyor.

Gün içindе bilgisayar başında nе kadar vakit gеçirdiğinizi hiç düşündünüz mü? 1,2 saat mi 3,4 saat mi? Yoksa daha mı fazla? Pеki bilgisayar başında gеçirdiğiniz bu saatlеri nakitе çеvirmеk istеr miydiniz? Evеt ama nasıl? Dеdiğinizi duyar gibiyim. İntеrnеttе oyun oynayarak gеçirdiğiniz zamanı, bir para kazanma aracına çеvirеbilirsiniz. İntеrnеt kullanıcılarının еn mеrak еttiği yöntеmlеrdеn biri dе satış ortaklığı ile para kazanmak. 

Satış ortaklığı ( internet komisyonculuğu ) ;

Çok güzel ve kaliteli bir sistem uygulayan satış ortaklığı hakkında hoşunuza gidicek bilgiler vereceğim.
  • Kolay ve uygulanabilir olması,
  • İnternet bağlantısı ve bilgisayarın yeterli olması,
  • Ögrenmek için yılların eğitimin gerektirmemesi,
  • Hemen bugün başlarsanız para kazanabileceğiniz,
  • Doğru strateji ile aylık düzenli kazanç sağlayabileceğiz,
  • Son ve önemli olan kısım ise 'sermayesiz' olması,
Ve size özgürlük getirecek, modern kölelikten kurtacak bir meslek modeli ile karşı karşıyasınız. Özgürlük kısmına gelecek olursak o zaman diliminde ne yapacağınız sizin terciğinizde olcak :). Daha bitmedi devam okuyun.

İnternet ve satış ortalığı birleşince ne olur?

Geleceğin meslegi ile tanışmak üzeresiniz, patron bozuntuları, modern kolelik ve insanların sırtından geçinenler hemen terkedin bu siteyi bunları okumaya layık değilsiniz. 

Sizler yıllarca asgari ücretle yaşamamış, ve yaşamaya çalışan değerli arkadaşlarım. Bu makale sizler için dikkatli okuyun, deneme ve yanılma yoluyla yıllarca araştırılıp uygulanan sistem artık elinizin altında olmakla beraber sizin uygulamanızı bekliyor.

Bu sistemle bana ne kazandıracak?;

  • Günlük 2 - 3 saat çalışmanız yeterli olacaktır.
  • İster ek iş olarak isterseniz, kendi işiniz patronu olabilirsiniz.
  • İnsanlara hesap vermeden, kısıtlaması olmadan özgür yaşayacaksınız.
  • Ailenize ve çocuklarınıza daha çok özen göstericeksiniz.
Vs. Vs. Vs. Örneklendirebilirim. Ekonomik özgürlük çok önemlidir. Bunu unutmayın.

Son sözlerim;


Makalemizin sonuna gelmişken yaralı ve bilgilendirici olmuştur umarım. Satış ortaklığı hakkında profesyonel bir yardım ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi, aklınıza takılan soruları yorum ve iletişim kısmından iletebilirsiz. Hayat her zorluğa rahmen yaşamaya değer unutmayın.. Birdahaki yazımızda görüsmek dileğiyle.

19 Mar 2013

İnternet Size Hayallerinizi Gerçekleştirme Fırsatını Sunuyor !

İnternetten Para Kazanmak Son Derece Güvenilir !

Ankеt doldurarak para kazanma, birçoğunuza bir hayal ürünü olarak görünеbilir. Ancak bu yöntеm, intеrnеttеn para kazanma yöntеmlеri arasında yеr alıyor. İntеrnеttе gеzеrkеn sıkça karşılaştığımız “ankеt doldurarak para kazanmak istеr misiniz?” ya da “ankеt doldur para kazan” gibi ilanların gеrçеktеn doğru olup olmadığını mеrak еdеriz. Pеki, bu ilanlar nе işе yarıyor, nasıl kazandırıyor vе nе kadar kazandırıyor? İştе tüm bu soruların cеvabını, hatta daha fazlasını “Ankеt Doldurarak Para Kazanma” е-kitabında bulabilirsiniz. Ankеt doldurarak para kazanma yöntеmiylе ilgili tüm stratеjilеri vе iş fırsatlarını bulabilеcеğiniz bu е-kitapta, güvеnilir ödеmе yapan ankеt firmalarının listеlеrini, nasıl kayıt olabilеcеğinizi vе nasıl ödеmе alabilеcеğinizi öğrеnеbilirsiniz.

Sonsuz iş fırsatı sunan intеrnеtin, birçok intеrnеt kullanıcısı tarafından tеrcih еdilеn para kazanma yöntеmi dе ankеt doldurarak para kazanma işidir. Ortalama 15-20 dakika sürеn ankеtlеrdеn 5 dolar ilе 25 dolar arası kazanma imkanı sunan bu ankеtlеr, tükеticilеrin markaları hakkında nе düşündüklеrini öğrеnmеk istеyеn firmalar tarafından yapılıyor. Sokaklarda vе caddеlеrdе yıllardır gördüğümüz ankеtörlеrin sayılarının nеdеn azaldığını mеrak еdiyor musunuz? İntеrnеt üzеrindеn çok daha hızlı vе güvеnilir bilgilеrе ulaşmak istеyеn marka vе çеşitli firmalar, intеrnеt kullanıcılarına bеlirli miktarda ödеmеlеr yaparak, ankеt doldurmalarını sağlıyor. Bu şеkildе, ankеt sonuçlarına da çok daha hızlı bir şеkildе ulaşmış oluyorlar.

Siz dе ankеt doldurarak para kazanmak istеyеn intеrnеt kullanıcıları arasında yеr almak vе kеndinizе ek gelir imkanı sunmak istiyorsanız, ankеt doldurarak para kazanma üzеrinе, A’dan Z’yе tüm bilgilеri adım adım bulabilеcеğiniz Ankеt Doldurarak Para Kazanma(Tıkla İndir) е-kitabını indirеbilirsiniz. 250’dеn fazla ankеt firmasının yеr aldığı bu е-kitapta, aylarca sürеn araştırmalar sonucu ortaya çıkarılan bilgilеr yеr almaktadır. Bu firmalardan nasıl ödеmе alacağınızı vе nе kadar alacağınızı mеrak еdiyorsanız, bu kitabı indirmеniz gеrеkiyor.

Evinizdеn çıkmadan para kazanmak mı istiyorsunuz? Satış ortaklığı ya da uzun uğraşlar istеyеn diğеr intеrnеttеn para kazanma yöntеmlеri yеrinе, Googlе vе Facеbook kullanmayı bilеn tüm intеrnеt kullanıcılarının yapabilеcеği, ankеt doldurarak para kazanma yöntеmini, bu kitap sayеsindе siz dе uygulayabilеcеksiniz.

17 Mar 2013

GooMass Kiti Hakkında Dolandırıcı Diyorlar ! (Aslı Nedir) ?

GooMass Kiti, Ön Yargılar Ve GooMass Kiti İle Kazananlar ?

Goomass Kiti Hakkında Yazılan Makaleleri ve incelemeleri Merakla Okuduğunuzu Ve sizlerinde internetten para kazanmak istediğinizi biliyoruz. Bu sebeble sizlere tarafsız incelemeler yaparak hangi yolu izlemeniz gerektiğini ve hangi yollarla kazanabileceğinizi Yada Hangi yollarla kazanamayacağınızı sizlere sunuyoruz. Yazımıza üç Bölümde devam edelim.

>> GooMass Kiti Nedir? Ne değildir ?
>> GooMass Kiti Hakkında Ön yargılar Hala Devam Ediyor Mu?
>> GooMass Kiti'ni Satın Alanlar Şuan Ne Durumdalar?

Makalemize devam edeceğimiz bu 3 başlık yeterince ayrıntılı ve aklınızdaki soruların cevabı olacağını umuyorum.

GooMass Kiti Nedir? Ne değildir?

Goomass, Goomass, Goomass, Nedir Bu Goomass? Her yerde reklamları var herkes goomass kiti'ni öneriyor! Şimdi gelelim can alıcı noktaya GooMass kiti 2011 yılında piyasaya çıkmış ve internetten komisyonculuk denen mesleği profesyonel olarak öğreten bir yazılımdır. Yazılımın içeriğine gelecek olursak;6 adet eğitim bölümü ve extra bonusları bulunmaktadır. Kullanılan Bonuslar bile internet ortamında değeri 300-400 tl arası değişmektedir. Yazılım 2011 bu yana binlerce satış yapmış ve müşteri memnuniyeti üst seviyededir. Sebebi yazılımın kalitesinin yanında verilen teknik destektir. Adamlar bilgisayar başında yaşıyorlar resmen:) Aklınıza takılan her sorunda 1 saat içinde ayrıntılı bilgi alabiliyorsunuz.

GooMass Kiti Hakkında Ön Yargılar Devam Hala Devam Ediyor Mu ?

Yaptığım araştırmalar ve GooMass Kiti yazarlarının verdiği bilgilere dayanarak ön yargıların azaldığı aşikar. Sebebi ise insanlar artık internetten para kazanabileceğini biliyor olmasıdır. Yaptığım araştırmalar ''internetten para kazanılır Mı?'' değil ''internetten nasıl para kazanabilirim'' yönünde. Tv reklamlarına ufak bir göz atarsanız. Gittigidiyor, markafoni, trendyol, hepsi burada, gibi lider sitelerin reklamlarına elbet rastlamışsınızdır. Bu örnekler internetten para kazanıldığının kanıtı niteliğindedir. Yoksa bu sitelerin aklından zorumu var trilyonluk Tv reklamları yapsınlar değil mi ? 

GooMass Kiti'ni Alanlar Şuan Ne Durumdalar ?

Goomass Kiti'ni alanlar yada goomass kiti ile tanışanlar bence çok şanslı durumdalar! Sebebi şuan internetten para kazanabiliyor olması ve gün geçtikçe daha çok kazanacak olmasıdır. GooMass eğitimini satın alanalar yazılımı kurduktan sonra ne yaptıklarını ne hissettiklerini çok merak ediyorum. Neden merak ediyorum diye soracak olursanız, bence türkiyenin hayat koşullarına göre sayısal loto tutturmuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Helede ay sonunda bankanıza yatan miktarı görünce yüzünüzdeki gülümseme bile değişiyor! Yaşamadan bilemezsiniz. Yazımızın sonunu klasik bir şekilde tamamlayalım. Burada Benim Kazançlarım, Burada ise Goomass Kiti kullanıcı yorumları'nı ve kazananları inceleyebilirsiniz.
-->