29 Oca 2014

GooMass Eğitim Kiti'nin Temel Problemi Nedir ?

Merhaba Arkadaşlarım,

Uzun zamanın ardından okuduğum maillerdeki sorulara toplu cevap verme gereği duydum. 

Temel problem nedir ?

Sıkıntının temel sebebi güvensizlik, dolandırıcılık düşüncesi ve ön yargı

Güvensizlikdolandırıcılık düşüncesi Bu düşünceler nasıl aşılır, neler yapılabilir ve çözüm nedir ? Sizler interneti sadece bir eğlence ve oyun amacı gütmediğini farkeden ve internetteki para kazanma potansiyelini gören ve bunun için emek veren kişilersiniz. Evet bu düşünceyle bir sıfır öndeyiz. GooMass Eğitim Kiti 2011 yılından bu yana Piyasada yer alan ve varlığını kalitesiyle koruyan bir üründür. Ufak bir mantıkla düşünürseniz bu kişiler güven ve dolandırıcılık şüpesinde bulunsalardı. Varlığını 3-4 yıl sürdüremezlerdi ve bu yazılım binler tarafından keşfedilip satın alınmazdı. 

Ön yargı Yazılımın üreticileri istanbuldaki açık adreslerini verip piyasada kendileri tanıtıp fotoraflarıyla ortada bulunup herkesin yazılıp çizilen sorunlarını cevaplamazdı. 

Goomass kiti Elinizin altındaki ve her zaman size yardımcı olacak bir kaynak gerisi sizin incelemeniz azminiz ve sabrınızla birleşince ortaya kazanç çıkıyor.

Goomass Kiti + azim ve sabır = İnternetten Kazanç.  Fakat Goomass Eğitim kiti'ni satın alıp uygulama konusunda azim ve çaba göstermezseniz sadece bilgisayarınızda kurulu bir şekilde bırakırsanız Gene para kazanamazsınız. Ortaya çıkan temel problem budur evet internetten hayalinizde bile göremeceğiniz kadar para kazanabilirsiniz Fakat iş internet bile olsa kolay para yoktur hak edilmiş emek verilmiş para vardır. Bu konuda hem fikirseniz sizlerde internetten kazanç yoluna girebilir ve başarabilirsiniz. Unutmayın ki Formülü tam uygulamanız gerekir.