20 Kas 2016

Dikkat Dolandırılmayın !! 2017

Emeklerinizi Çöpe Atmayın !

Günümüzün internet ve teknoloji hızına yetişmek mümkün değil. Her dk. birşeyler üretilip insanlara sunuluyor. Çoğu kalitesiz hizmetler olmakla birlikte alın teriniz boşa gidiyor. Görüyorüm yaşadım anlatıyorum. Çoğunuz asgari ücretle çalışıp 1300 tl maaş alıyorsunuz maaşınız 1300 tlden yüksek olsa burada işiniz olmaz haksızmıyım ? Neden gidip alın terinizi boş yerlere harcayıp paranızı ziyan ediyorsunuz ?

Anket listeleri , borsa kurları , facebook para kazanma teknikleri , tıkla kazan , indir kazan , doldur kazan vs. yerlerde boşuna vakit geçirip paranızı boşuna harcıyorsunuz. İnternetten para kazanmanın tek ve gerçek yolu satış ortaklığıdır. Bunu neden anlamak istemiyorsunuz. Her zaman kolaya kaçıyorsunuz. Sebebi ne biliyormusunuz. Biz türk milleti olarak hazır parayı pişmis yemeği çok seviyoruz da ondan butun mesele bu. 

İnternetten para kazanmak için satış ortakliği sistemini bilik uygulamak lazım. Başka çaresi yok arkadaşlar. 2+2=4 Bu kadar net bir durum bu gerisi dolandırıcılık ve kandırmacadır. Bunu unutmayalim. Paramızı boşa harcamayalım. Bize para kazandıracak işler için para harcayalım. Gittiğiniz yol doğru olursa kazancınızda cebinizde olacaktır. 

13 Kas 2016

Paramı istiyorsunuz ? Biraz cesaret !

Para harcamadan para kazanamazsınız !

Bu zamana kadar neler hakkında konuştuk sizlere neler sunduk bloğumuzu takip edenler yada bir 5 dk göz geçirenler az çok anlamışlardır. Bizim temel amacımız İnternetten para kazanmak, fakat hangi yolları uygulayıp ne taraftan gitmek istediğinizi size bırakmış durumdaydım. 

Artık kontrolu ele almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Önünüze bir matematik sorusu çıktı diyelim. Hepimizin önüne çıkmıştır. Siz o soruyu çözmeyi bilmeden o soruya karşı ne yapabilirsiniz. ( Hiçbirşey )

Hayatta bir bilgi birikiminiz olmazsa herzaman kaybeden tarafta olursunuz. Bu cümleme çoğunluk katılacaktır. Bilgisiz ve tecrübesiz insan herzaman hüsrana uğrar ve kedi ciğer misali bir misillemeyle sektörüde karalar verilen emekleride. Biz türk milleti olarak hazır yemeği çok severiz. Alın teri dökmeyi sevmeyiz. Ve kaybetmeye mahkum kalırız kaybedenlerden olmayın !!


6 Kas 2016

Hikayeler okumayı bırakın !

Kendi romanınıza başlayın..

Harekete geçin. Herşeyin bir başlangıcı gelişmesi ve sonuç noktası vardır. Doğmak, büyümek, gelişmek, eğitim, iş hayatı, aile sahibi olmak. Biz bunlara sahip olmak ve gelişmek için olan üstü çaba sarfediyoruz. Herkez bunun farkında değil mi? 

Fakat iş para kazanmaya gelince neden kolaya kaçmaya çalışıp kolay para istiyoruz ? Çünki kolay para tatlı paradır. Herkes sahip olmak ister. 

Fakat kolay para yok bunun herkes
farkında, insan doğası işte. İnternetten para kazanma konusuna gelince ; bir çiftçiliģe bir hamallığa bir memurluğa nazaran size kolay para kazanmak gibi gelebilir, lakin gerekli bilgi birikimi ve emekten sonra bu pozisyona kavuşabilirsiniz.

Doğru internetten para kazanamak konusu diğer işlere göre daha zahmetsizdir. Fakat emeksiz ekmek olmaz bununda farkına varmak gerekli. 

Bu sebeble yapacağınız her adımla kendinizi geliştirmeli ve sistemi düzenli takip etmelisiniz. Sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.