Bağlantılar

4 Ara 2016

Parayı Sokaktamı Buluyorsunuz ??

Yazık değil mi paranıza !!

Az önce aldığım bir e maille bu yazımı yazma gereği duydum. Değerli arkadaşımın bir tanesi yazmış xxx eğitim setini aldım.100 tl param gitti içi boş çıktı. İletişim kuruyorum cevap veren yok para iadesi var dediler paramıda geri vermiyorlar. Piyasa dolandırıcalarla kaynıyor ve araştırma yapmadan binlerce sitenin içinde güven koşulunu sağlamadan birebir iletişim geçmeden değişik değişik eğitim kitleriyle internetten para kazanma vaadiyle dolandırılıyorsunuz.

Sizlere 6 yıldan beri goomass egitim kitini tanıtıyorum. Bu kişiler dolandırıcı olsalar 6 yıldan beri devlete vergi ödeyip bu ürünü satma izni bulamazlar. Bloğumun içinde goomass kiti hakkında bir ton görsel yazılı videolu inceleme bulunuyor. Kazanç kanıtları mevcut, bakanlık onaylı resmiyeti mevcut, yazarlar hakkındaki detaylı bilgiler mevcut, nerede oturdukları bu işi neden seçtikleri ve yazdığınız e maillere verdiği cevaplar mevcut, ne kadar kazandıkları hakkında detayına kadar girmiş bulumaktayım.

Fakat siz gidip bile isteye dolandırılıyorsanız dicek birşey yok. Para sizin gidin dolandırılın. Elinde sonunda internetten para kazanmak istiyorsanız goomass kitine döneceksiniz. ve diğer harcadığınız paralar çöp olacaktır. Ön yargınızı kırınki dolandırılmayın.

2 yorum:

  1. Goomass eğitim kitini yaklaşık bir yıl önce satın aldım.Tamamını okuyup uygulamaya başlamam 1 ay kadar zaman aldı.Gayet kapsamlı ve detaylı bir rehber.Öyle uydurma alelade bir şey değil.İlk ayımı doldurmadan da ilk satışımı yaptım.Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

    YanıtlaSil

Sende Bir Yorum Bırak