10 Mar 2017

Basit Olmayın ! Teknolojiyi Verimli Kullanın !

Ciddi paralar ciddi işlerden kazanılır !

Teknoji ve internet bir anne ve bebeği gibi ayrılmaz birer parça oldular. Teknoji o kadar hızlı ilerliyorki neredeyse dk. dk sını tutmaz oldu. Çoğu zaman hadi be bunudamı yaptılar diyoruz. Şasırıyoruz. İnsanın var oluşundan beri ihtiyaçları hiç bitmedi ve sürekli giderek arttı. Bu sebeble para denen bir olguyla karşılaştık. Ve zamanımızı , bilgi birikimizi satarak para neden maddeyi kazanmaya başladık. 

İnternet hayatımıza öyle bir girdiki telefonlar elimizden düşmüyor, herkesin evinde bir bilgisayar ve internet bağlantısı.. Madem o kadar içindeyiz bu işin çıkar sağlayamazmıyız bu işten. Bu sistemi ayaklarıma kadar getirenler para kazanıyorda biz neden kazanmayalım. Sorgulamaya başladık dimi , içimizdede ufak bir heycan kapladı.

Evet internetten para kazanmak için ne yapmalı gibi bir soru sordunuz kendinize. Herkez kazanıyorsa benim neyim eksik dediniz. Evet internetten para kazanmak mümkün fakat doğru yolları , strateji uygulayarak. Kanıtları var zaten.

İnternetten para kazanmanın bir çok yolu var facebook, teweter, instagra, borsa forex, tıkla indir , doldur indir siteri, fakat bu sistemlerle sadece komik paralar kazanırsınız. Blogumuzun temeli komik paralara gülmek zaten bunlarla ayda sadece 10 tl kazanmak için günlük 8 saat çalısırsınız..

İnternetten gerçekten para kazanıcam diyorsanız , tek ve gerçek bi sistem var oda satış ortaklığıdır. Zaman insanlar için nekadar gerçekse satış ortaklığıda internetten para kazanmanın gerçek bulmacasıdır. Bulmacada size yardımcı sistem burada yatmaktadır.

20 Şub 2017

Sizler Bugün İnternetten Para Kazanacaksınız !

Paranızı ve zamanınızı kaliteli kullanın!

Para kazanmak için; hayat ve yaşam ve
herşey para ile ölçülür olmuş bu devirde, kimileri sokaklarda dileniyor para için kimileri asgari ücretle yaşamaya çalışıyor kimileri kendi geliştirmiş memur olmuş kimileri şirket yönetiyor kimileri hazır parayla hükümdarlık sürüyor. Paranız olmadan dışarda marketten bile su alamıyorsunuz ! Haksızmıyım. Elindekinin değerini bilmeli ve turnayı gözünden vurmalısınız. Degerli hareketler ve yatırımlar yapın kimsenin boşa harcicak parası yok bu devirde. Fakat para herşey değil bunu unutmayın.

Zaman kazanamak için; Bu dünyada tek gerçek olgu zamandır. Hayatımız ya iyi zamanlı olur yada kötü zamanlı iyi zamanlı bir hayattın içinde temel ilke mutlu bir evlilik ve mutlu bir yuvadır. Sizler paranızı ve zamanını geri dönüşü çok zayıf işler için harcarsanız hayat ikinci sansı vermez. Belki hayatın gerçek yüzünü görmemiş olabilirsiz. Gördüysenizde bana hak vericeğinizi tahmin ediyorum.

Herneyse konuyu çok uzattım gerçek hayatin zorluklarına nazaran elinizde bir altın bileziğin olmasını istiyorsanız. Bu konuya eğilmeli ve kaliteli bir hizmet almalı karşınızda sürekli bir muhattap bulmalısınız. Bu önemli hususlar size kaliteli bir zaman ve hayat kazandıracaktır. Paranızın ve zamanınızın boşuna gitmemesi dileğiyle..

4 Şub 2017

GooMass Kiti Bomba Etkisi Yarattı !

Farkın Ne GooMass Kiti

Bu yazımızda goomass kiti'nin temel olarak ne yapmaya ve ne anlatmaya çalıştığını sizlere aktaracağız. Milyonlarca insanın yurt dışında satış ortaklığını kullanarak nasıl hayat standartlarını geliştidiğini ve yükselttiğini görebiliriz. Bu işe karşı ön yargılarınız ve olumsuz düşünceleriniz varsa bilinki goomass tam bunun için üretilmiş bir yazılımdır.

Ülkemizde satış ortaklığı işi x ticaretle hayat bulmuştur. Ve x ticaretin 100 bine yakın satış ortağı bulunmaktadır. Goomass kiti ise en çok satılan listesinde ilk 3 te yer 5 yıldan beri varlığını sürdürmektedir. 

Diğerlerinden farkı nedir ?

Kendi görüşümüde belirterek açıklama
yapmak istiyorum. Goomass gerçekten işe yarıyor ve kullanıcılarına internetten para kazandırıyor. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Toplamda 4 eğitim kiti denemiş olan birisi olarak. Diğerleri ürünü satmak için insanları çok güzel bir şekilde kandırıyorlar. Yalanlar üstüne kurulu bir düzen, attıkları yalanlar kadar iş yapsalar gerçekten 10 numara olurlardı. Sizlerde benim gibi boşa zaman kaybetmeyin. Goomass kiti ile geç olmadan tanışın. 

Sonuç olarak;

Dediğim gibi şuan para kazanıyorsam goomass kiti'ni teknik desteği eşsiz videolu tanıtımları sayesindedir. Sizlerde boşa zaman kaybetmeyin. Paranızıda israf etmeyin. Kolay kazanılmıyor.

20 Oca 2017

GooMass Kiti İle Kazanç Kesin Midir ?

İntеrnеt ortamı, günümüzdе artık bir çok insanın gеçim kaynağı halinе gеlmiştir. Dolayısıyla da intеrnеttеn para kazanma sеktörü binlеrcе insan tarafından hala öğrеnilmеyе çalışılmaktadır. Nеdеnlеri arasında az zamanda çok para kazandırması, işin еvdеn bilе yapılabilir dеrеcеdе kolay bir iş olması, bilgisayar kullanmayı bilеn hеr insanın bu iştеn para kazanabilir duruma gеlеbilmеsini sayabiliriz. Diğеr bir nеdеn olarak da intеrnеttеn para kazanma sеktöründе başka insanlarla muhatap olmak olmak zorunda kalmazsınız. Örnеğin, Affiliatе Markеting yani satış ortaklığı yapıyorsanız ürünü sitеnizе koyarsınız, tanıtımını yaparsınız vе böylеliklе sitеnizе müştеri çеkеrsiniz. Müştеriyе fiyat uygun gеlirsе sizinlе pazarlık yapma gibi hеrhangi bir münakaşaya girmеdеn hеsabınıza parayı yatırıp ürünü satın alır. Böylеcе alan taraf da satan taraf da bir sorun yaşamaz.

İntеrnеttеn nе kadar para kazanacağınız ilk olarak sizе, daha sonra da tamamеn karşınızdaki insanlara bağlıdır. Siz satış ortaklığı yaptığınız ürünün tanıtımını vе pazarlamasını karşınızdaki kişiyе ürünü aldıracak kadar iyi yaptığınızda intеrnеttеn çok para kazanırsınız. Ancak siz sitеnizlе ilgilеnmеz, ürün tanıtımını yapmazsanız hiç para kazanamazsınız. Hеr iş gibi bu iştе dе öncе еmеk vеrip daha sonra mеyvеlеrini yiyеcеksiniz.

İntеrnеttеn para kazanmak vеya ailеnizе yardımcı olmak için intеrnеttеn Ek gelir еldе еtmеk istiyorsanız vе bu aşamada hangi yolları izlеmеniz gеrеktiğini bilmiyorsanız öncеliklе kеndinizе intеrnеttеn para kazanmanın yollarını anlatan bir kitap almanız gеrеkmеktеdir. Bu kitap sizin nе gibi yolları izlеmеniz gеrеktiği konusunda birbirindеn farklı ip uçları vеrеcеğindеn intеrnеttеn para kazanma sеktöründе oldukça fazla işinizе yarayacaktır. İntеrnеttеn para kazanma sеktörünе daha öncеdеn girmiş vе başarılı olamamışsanız vеya ilk dеfa bu işi yapacak bir birеysеniz sizlеrе GooMass Eğitim Kiti'ni tavsiyе еdеcеğim.

GooMass Eğitim Kiti(Tıkla İndir) sayеsindе aksaklıklarını görüp gidеcеk vе nеrеdе, hangi yöntеmi uygulamanız gеrеktiğini öğrеnеcеksiniz. İntеrnеttеn para kazanma sеktöründе sizе adım adım yol göstеrеn bu еğitim sеti sayеsindе bu sеktörü öğrеnеcеk vе çok paralar kazanmaya başlayacaksınız. Daha öncеdеn ürünü alan kişilеrin kitabı aldıktan sonraki kazançlarına baktığınızda bu еğitim sеtinin nе kadar çok işе yaradığını görеcеksiniz. Eğеr siz dе intеrnеttеn para kazanmak istiyor vе daha öncеdеn yaşadığınız olumsuzlukları tеkrar yaşamak istеmiyorsanız GooMass Eğitim Kiti’ni kеsinliklе kaçırmamalısınız.

18 Oca 2017

2 Adımda Hayatınız Değişecek | GooMass Kiti

İnternetten GooMass Kiti İle Para Kazanın!

Hayatınızın bir çok dönüm noktası olmuştur. Bu makalede onlardan biri olacak. İnternetten para kazanmak istiyorsan doğru yerdesin :)

Ben internetten para kazanmak istiyorum! Ve kararlıyım! 

Diyorsan dikkatli oku ; internetten para kazanmak için ilk başta bilmeniz gereken durum ticarettir. Ve ticaret nasıl yapılır az çok konu hakkında bilgin vardır zaten. İnternetten para kazanan kişiler bu sistemi satış ortaklığına çevirmişler. İnternet üzerinden e ticarette satış ortaklığı (Tıkla) denilmektedir. Bu sistemi kullanan ve kendini geliştiren insanlar bu isten gerçekten güzel rakamlar kazanıp kendini ve hayat çerçevesini üst düzeye çekmişlerdir.

Son sözüm; 

İnternetten para kazanmayı ögrenmek için ne yapman gerektiğı biliyorsun bence. Daha daha fazla konuşarak kafanı şişirmek istemiyorum. :-)


5 Oca 2017

Yıllardır Sizi Zengin Etmeye Çalışıyoruz !

İnternetten Para Kazanma Yolları

Nasıl Zengin Olunur ?

Bu soruyu yıllardan beri kendimize tanıdıklarmıza ve önümüze gelen her kaynağa sorup sorup durduk. 

Biz Neden Para Kazanmak İstiyoruz ?

Kendimize ve ailemize rahat bir yaşam ve konforlu bir hayat sürmek için para kazanmak zorundayız. Fakat çok para kazanmak için gecemizi gündüzümüze katıp ne ailemizi nede sağlığımızı kaybetmeyelim. Böyle bir durum içine düşersek kimsenin işine yaramaz.

Çalışan Demir Pas Tutmaz, Şimdi Harekete Geçin!

Oturduğunuz yerden hiçbirşey yapmadan çabalamadan emek göstermeden kesinlikle para kazanamazsınız. Para kazanamak için bilgi birikimi ve onu nasıl kullanıcağınız çok önemlidir. 

Mesela ben internetten para kazanmak istiyorum, nasıl başarırım gibi bir düşünce içine girdiniz (Burada blogumda iseniz düşünceniz bu şekildedir zaten) Ve elinizde 500 tl semayeniz var diyelim. Amacınız elinizdeki parayı 3 yada 6 aylık periyotlarla dengeli kullanıp parayı katlamak olmalıdır. Çok para kazanmanın en önemli kuralı harekete geçmektir. Aklınızda bulunsun.

İnternetten Hangi Yöntemle Para Kazanılır?

İnternetten para kazanmanın bir çok örneği bulumaktadır. Fakat en etkilisi en düzenlisi ve en makbulu satış ortaklığıdır.(İnceleDüzenli kazandırır ve emeklerinizin karşılığını verir. Boşa çabalamış olmazsınız. Peki ben bu sistemi uyugularken nelere dikkat etmeliyim?
  • Karşınıza gerçekçi bir muhattap bulun.
  • Kaliteli bir eğitim setine sahip olun.
  • Seçiceğiniz sistemi düzenli uygulayın.
  • Ve son olarak harekete geçin ve para kazanın!

28 Ara 2016

Faturalarınızı Goomass Kiti' ile Ödeyin !

Evde internetten para kazanma yolları

Goomass kiti ile ek iş ek gelir sağlayın !

Yeni bir makaleyle gene karşınızdayız. Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere internetten para kazanma yolları hakkında goomass kiti ile neler yapabileceğimizi goomass kiti ile nasıl ek iş ek gelir elde edebileceğimizin üstünde durucaz.

Yeni bir mevsim yeni güzelikleri ve dertleriyle bir arada geliyor. Bu kış çok çetin ve sert gecicek metroloji öyle diyor. Bu kış ceplerimizi çok zorlayacakmış gibi gözüküyor. Helede yeni doğanlar var ise evde faturalar can yakacak. Malum cennet ülkemizde her 6 ayda bir dogal gaza zam gelmekle beraber. Yaşam dahada zorlaşıyor. 100 tl lik fatular 400 tl kadar cıkabiliyor!

Haklısınız ne yapmak gerek diyorsanız okumaya devam edin

Kendimize ek iş ve ek gelir sağlamak zorunda olduğumuz gün gibi ortada. Fakat bir çok ek gelir sağlama işi varken neden internetten para kazanmak yoluna gidicez ?

Çünkü;

Bizler bazı konularda girişimci olan ve önceden farkeden ailemiz ve geleceğimiz için yatırımlar yapan insanlarız. Bugün burada internetten para kazanama yolları hakkında araştırmalar yapıp kendinize ek gelir sağlamaya çalıstığınızın farkındayım. Bu sebeble size yardımcı bir yazılımın gerektiğinin size de farkına vardınız. İnternetten para kazanmayı ögreten ve 6 yıldan beri hala ögretmeye devam eden en kaliteli yazılım Goomass Kiti'dir. Emin olabilirsiniz.

23 Ara 2016

Yıllarca Para Kazanma Yollarını Sizden Sakladılar ?

Çünkü çok para kazandılar !

Bu yazıyı yazma sebeblerimden biride internetten para kazanma konusu hakkında, internette bir çok çöp bilginin olması ve yararlı bilgilerle yararsız bilgilerin birbirine karışmasını engellemek amacındayim Arkadaşlar.

''At izi it izine karışmış'' gibi ünlü bir ata
sözümüz var bilirsiniz. İnternetten para kazanma konusu çok geniş bir konudur. Ve herkezin harcı değildir, ilk başta bunu söýlemeden edemicem. Internetten para kazanmak isteyen bir insanda azim, hırs, inatçılık, ve girişimcilik özelliği kesinlikle bulunmalıdır . Yukarıdaki saydığım özelliklere sahip olan insanlar şuanda gerçekten ciddi paralar kazanıyorlar. Basit insanlar gibi iki blog açıp içine iki makale girip 1 ay bilemedin 2 ay bekleyip para kazanamıyor sonrada internetten para kazanılmıyor diye etrafta cirit atıyor.

E peki ben bu özelliklere sahibim diyorsanız?

Ben kendime güveniyorum ve bu özelliklere sahibim diyorsanız nasıl bir yol izlemeliyim. Internetten para kazananlar nasıl bir yol izledi derseniz size bu makale yardımcı olacaktır.

Fakat ben maymun iştahlıyım hemen bıkarım. Kolay pes ederim diyorsanız bu işe kesinlikle girmemenizi tavsiye ederim. Hiç bir işte bir günde zengin olamazsınız. ''Kumar, bahis piyango'' hariç tabiki. Haydan gelen huya gider bunu unutmamak gerekir.

Evet internetten gerçekten çok para kazanılıyor ve sürekli kazanılıyor. Fakat nasıl oluyor diye yıllarca sordunuz kendinize. Ama değişen hiç birşey olmadı diyorsanız bu makale dünyayı değiştirmicektir. Fakat hayatınızı değiştirceğı kesin. Çöp bilgilerden kesinlikle uzaklaşın ve yararlı bilgilerden faydalanın emin olunki bu yolada yürümek istiyorsanız ilk adımı atmanız yeterli olcaktır.

16 Ara 2016

Borçlarınızdan Kurtulma Vakti Gelmedi Mi ?

Ah şu borçlar yok mu!

Başımızın belası, keşke olmasaydı dediğimiz fakat herkesin azlı-çoklu sırtında yük olan dünyanın dengesi bozan para dengesi. Bizimde dengemizi bozuyor. Günümüzde bir çok insanın borçlu olduğunu yada çok borçlu olduğunu gözlerimizle görebiliyoruz. Bunlara bende dahilim:)

Kimimiz heveslere kapılıp ihtiyacımız olmayan eşyaları alıyoruz. Kimimiz kazancımızdan daha yüksek borçlara giriyoruz. Kimimiz borç batağındayken lüks tatillere gidiyoruz. Yanlış çok yanlış hareketler yapıyoruz. Bu durum içın zamanında söylenmiş çok güzel bir atasözu var. '' ayağını yorganına göre uzat yoksa ayaklarına kar yağar'' son kısmına ben biraz ek yapmış bulundum:)

Peki bu borç batağından nasıl kurtulabiliriz?

Bu borç batağından nasıl kurtulabiliriz, debelendikçe daha çok mu batıyoruz, hiç umut kalmadımı ? Parayı kullanırkenki performansı niye ödeme zamani gösteremiyoruz? İşte tam bu soruları kendinize sorup kendinizle özdeşleşiceksiniz. Fakat ben bu soruları kendime sordum sordum durdum bir çözüme ulaşamadım diyorsanız bir kaç tavsiyem olucak sizlere;
  • Paranızı kontrol etmeyi ögrenin !
  • Kredi kartı olayı çok dikkatli olmalıyız.
  • Gelirinize ek gelirler elde etmeyi ögrenin.
  • Aşırıya kaçmayın! 'Lüks istekler'
  • Tasarruf çok önemli !

Nasıl ek gelir elde edebiliriz ?

Ben bu kısma daha çok ağırlık veriyorum. Çünki ek gelir çok önemli bir nokta. Gerçekten insan ek gelirlerle çok rahatlayabiliyor. Peki biz bu ek gelirin neresindeyiz. Ve hangi sektörden elde edebiliriz. 

Konu İnternetten para kazanmaksa tek seçenek olarak satış ortaklığını öneriyorum. Diğerleriyle bir ekmek parası bile kazanamazsınız. Tecrübeyle sabittir efendim. Satış ortaklığıyla aylık 500- 1000- 1500 tl  kazanç gerçekten mümkün. Fakat nasıl kazanacağınızı bilmeniz ve ögrenmeniz gerekecek ve bu makale size yardımcı olacaktır. 

Kendinizini ne kadar çok geliştirirseniz kazancınızda aynı doğrultuda artacaktır. Bir günde sizi zengin edicem, çok para kazandırıcam gibi sitelerden ve kişilerden uzak durun yoksa dolandırılırsınız ve iş işten geçmiş olur. Umarım makalemiz yararlı olmuştur. Aklınıza takılan bir soru var ise iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

9 Ara 2016

Goomass Kiti'nden Büyük Vurgun !

İnternetten Herkes Para Kazanacak !

İnternetten kimler para kazanabilir ? ; 

Her gün sürekli facebook'u kurcalayabilecek bir pozisyonda iseniz, watshapta msj yollabiliyorsanız, telefonda yada bilgisayarda haber sitelerine girebiliyorsaniz. İnternetten para kazanabilirsiniz demektir. Emin olun şimdiye kadar facebook'ta geçirdiginiz zamanı satış ortaklığında geçirseydiniz, gerçekten şuan burada olup bu makaleyi okuyor olmayacaktınız. Nerde mi olacaktınız? Internetten para kazanıyor olucaktınız. 

İnsanları zengin etmeyi bırakın artık;

Facebook'un sahibi watshab'ın sabihibi tiwiter'in sahibi şuan nerelerde ne hayatlar yaşadıkları bilseydiniz dudaklarınız uçuklardı. Internet gerçekten para kazandırmasaydı, her gün tv izleyen insanlarız gitti gidiyor, n 11, hepsi burada vs. vs örneği çok deli gibi zararına reklam verirmiydi. Hele sahibinden.com dünya çapında ünlü beyler açın gözlerinizi artık. İnternetten para kazandirmayin, internetten para kazanın.

Ben bu işi nasıl başarabilirim ?

Size cerrahi operasyon yapacaksınız demiyorum. Yıllarca sabır taşıran eğtimler alcaksınız demiyorum. Sadece okuyup-anlayıp-uygulayıp- kazanacaksınız diyorum. Risksiz ve semayesiz deneyin sansınızı ne kaybedersiniz. Hiç birşey. Fakat ne kazanacağınıza siz karar vereceksiniz.

4 Ara 2016

Parayı Sokaktamı Buluyorsunuz ??

Yazık değil mi paranıza !!

Az önce aldığım bir e maille bu yazımı yazma gereği duydum. Değerli arkadaşımın bir tanesi yazmış xxx eğitim setini aldım.100 tl param gitti içi boş çıktı. İletişim kuruyorum cevap veren yok para iadesi var dediler paramıda geri vermiyorlar. Piyasa dolandırıcalarla kaynıyor ve araştırma yapmadan binlerce sitenin içinde güven koşulunu sağlamadan birebir iletişim geçmeden değişik değişik eğitim kitleriyle internetten para kazanma vaadiyle dolandırılıyorsunuz.

Sizlere 6 yıldan beri goomass egitim kitini tanıtıyorum. Bu kişiler dolandırıcı olsalar 6 yıldan beri devlete vergi ödeyip bu ürünü satma izni bulamazlar. Bloğumun içinde goomass kiti hakkında bir ton görsel yazılı videolu inceleme bulunuyor. Kazanç kanıtları mevcut, bakanlık onaylı resmiyeti mevcut, yazarlar hakkındaki detaylı bilgiler mevcut, nerede oturdukları bu işi neden seçtikleri ve yazdığınız e maillere verdiği cevaplar mevcut, ne kadar kazandıkları hakkında detayına kadar girmiş bulumaktayım.

Fakat siz gidip bile isteye dolandırılıyorsanız dicek birşey yok. Para sizin gidin dolandırılın. Elinde sonunda internetten para kazanmak istiyorsanız goomass kitine döneceksiniz. ve diğer harcadığınız paralar çöp olacaktır. Ön yargınızı kırınki dolandırılmayın.

20 Kas 2016

Dikkat Dolandırılmayın !! 2017

Emeklerinizi Çöpe Atmayın !

Günümüzün internet ve teknoloji hızına yetişmek mümkün değil. Her dk. birşeyler üretilip insanlara sunuluyor. Çoğu kalitesiz hizmetler olmakla birlikte alın teriniz boşa gidiyor. Görüyorüm yaşadım anlatıyorum. Çoğunuz asgari ücretle çalışıp 1300 tl maaş alıyorsunuz maaşınız 1300 tlden yüksek olsa burada işiniz olmaz haksızmıyım ? Neden gidip alın terinizi boş yerlere harcayıp paranızı ziyan ediyorsunuz ?

Anket listeleri , borsa kurları , facebook para kazanma teknikleri , tıkla kazan , indir kazan , doldur kazan vs. yerlerde boşuna vakit geçirip paranızı boşuna harcıyorsunuz. İnternetten para kazanmanın tek ve gerçek yolu satış ortaklığıdır. Bunu neden anlamak istemiyorsunuz. Her zaman kolaya kaçıyorsunuz. Sebebi ne biliyormusunuz. Biz türk milleti olarak hazır parayı pişmis yemeği çok seviyoruz da ondan butun mesele bu. 

İnternetten para kazanmak için satış ortakliği sistemini bilik uygulamak lazım. Başka çaresi yok arkadaşlar. 2+2=4 Bu kadar net bir durum bu gerisi dolandırıcılık ve kandırmacadır. Bunu unutmayalim. Paramızı boşa harcamayalım. Bize para kazandıracak işler için para harcayalım. Gittiğiniz yol doğru olursa kazancınızda cebinizde olacaktır. 

13 Kas 2016

Paramı istiyorsunuz ? Biraz cesaret !

Para harcamadan para kazanamazsınız !

Bu zamana kadar neler hakkında konuştuk sizlere neler sunduk bloğumuzu takip edenler yada bir 5 dk göz geçirenler az çok anlamışlardır. Bizim temel amacımız İnternetten para kazanmak, fakat hangi yolları uygulayıp ne taraftan gitmek istediğinizi size bırakmış durumdaydım. 

Artık kontrolu ele almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Önünüze bir matematik sorusu çıktı diyelim. Hepimizin önüne çıkmıştır. Siz o soruyu çözmeyi bilmeden o soruya karşı ne yapabilirsiniz. ( Hiçbirşey )

Hayatta bir bilgi birikiminiz olmazsa herzaman kaybeden tarafta olursunuz. Bu cümleme çoğunluk katılacaktır. Bilgisiz ve tecrübesiz insan herzaman hüsrana uğrar ve kedi ciğer misali bir misillemeyle sektörüde karalar verilen emekleride. Biz türk milleti olarak hazır yemeği çok severiz. Alın teri dökmeyi sevmeyiz. Ve kaybetmeye mahkum kalırız kaybedenlerden olmayın !!


6 Kas 2016

Hikayeler okumayı bırakın !

Kendi romanınıza başlayın..

Harekete geçin. Herşeyin bir başlangıcı gelişmesi ve sonuç noktası vardır. Doğmak, büyümek, gelişmek, eğitim, iş hayatı, aile sahibi olmak. Biz bunlara sahip olmak ve gelişmek için olan üstü çaba sarfediyoruz. Herkez bunun farkında değil mi? 

Fakat iş para kazanmaya gelince neden kolaya kaçmaya çalışıp kolay para istiyoruz ? Çünki kolay para tatlı paradır. Herkes sahip olmak ister. 

Fakat kolay para yok bunun herkes
farkında, insan doğası işte. İnternetten para kazanma konusuna gelince ; bir çiftçiliģe bir hamallığa bir memurluğa nazaran size kolay para kazanmak gibi gelebilir, lakin gerekli bilgi birikimi ve emekten sonra bu pozisyona kavuşabilirsiniz.

Doğru internetten para kazanamak konusu diğer işlere göre daha zahmetsizdir. Fakat emeksiz ekmek olmaz bununda farkına varmak gerekli. 

Bu sebeble yapacağınız her adımla kendinizi geliştirmeli ve sistemi düzenli takip etmelisiniz. Sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

29 Eki 2016

Paramı kazanmak istiyorsunuz !

İnternet devrimi ve goomass

İnternet şu kadar büyüdü teknoloji bukadar gelişti ve pastadan bukadar pay alıp zengin olucaksınız saçmalıklarıyla ve vaatleriyle bir yazı yazmak istemiyorum

İnternette çok büyük bir projeniz
olmadıkça facebook , teweter , instagram , google gibi zengin olmazsınız arkadaş bu açık ve net bir durum. 

Fakat gelelim can alıcı noktaya bu durum sizin internetten para kazanmıcağınız anlamına gelmez. Zenginlik ayrı bir konu aylık bir asgari ücret kazanmak ayrı durum. 

Farklı çalışmalarla ve düzenli haretlerle ufak bilgi toplulukları ve birazda zaman ile kesinlikle elinize birşeyler (para) geçebilir. Buna inanmanız ve kararlılığınız sürdürmeniz bu yolda çok önemli. 

İnançla hareket edip kendinizi geliştirdikçe herşey yoluna girecektir.